Özge Özpirinçci’nin doğum sonrası makyajsız hali şaşırttı! Bebeğin adı ise..

Özge Özpirinçci doğum yaptı! Bebeğinin adı nedir diye merak edenler için özge özpirinçci'nin eşi burak bey bebek ile alakalı detayları paylaştı. İşte o detaylar..

1 Özge Özpirinçci Annelik Duygusunu Tattı

Hamilelik dönemini geride bırakan Özge Özpirinçci, bugün itibariyle doğum yaptı. Eşi Burak Yamantürk, yaptığı bir açıklamayla herkesin iyi ve sağlıklı olduğunu sevenleriyle paylaştı.

2 Bebeğin ismi aslında belliymiş

Bebeğin adı ne olacak diye merak eden takipçileri için Özge Hanım henüz kesin bir şey olmadığını, doğumdan sonra buna karar vereceklerini söylemişse de aslında olay biraz farklıymış. Eşinin yaptığı açıklamada bebeğin adının uzun zamandır düşünüldüğü ifade edildi.

3 Mercan Bebek Gayet Sağlıklı

Çocuğun adının Mercan olduğunu söyleyen baba Burak Yamantürk, eşinin doğum esnasında ve öncesindeki hazırlık döneminde epey yorulduğunu ve doğum sonrasında kısa süreli bir şok yaşadığını belirtti.

Eee, bize de Allah, analı ve babalı büyütsün demek düşer.

4 Doğum Sonrası ilk fotoğraf geldi

Instagram hesabından doğum sonrası hikaye paylaşımı yapan güzel oyuncunun mutluluğu yüzünden anlaşılıyor. Makyajsız haliyle de güzelliğinden söz ettiren çiçeği burnunda anne Özge, paylaşımına not olarak da “Mercan’ın kordon kanını onun geleceği için saklatma kararı aldık” ifadelerini kullandı.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir