Kafadan hacamat yaptıranların yorumları & şikayetleri

Hacamat yaptıranların yorumlarını okumak istediğim için özellikle kafadan hacamat yaptıranlar bu konuda memnun kalıp kalmadıklarını belirtirse sevinirim. İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'da en iyi hacamat yapan yerler neresi ve ne kadara yapıyorlar? Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Google News

İstanbul’da hacamat yapılan yerler

Hacamat yaptırmak ile alakalı özellikle son yıllarda artan doğru veya yanlış bilgiler insanların dikkatini çekmeyi başardı. Birçok kişi gerek Hz. Muhammed’in bir sünneti olduğu için gerekse sağlıklı olduğunu duyduğu için hacamat yaptırmak istiyor.

İyi ama yine de insanlar “hacamat yorumları iyi mi kötü mü” veya “hacamat yaptıranların yorumları nasıl” diye Google’a soruyor. Bu kişilerin memnun kalıp kalmadıklarını merak ediyor. Bunu merak edenlerden biri olduğum için ben de bu konuyu açarak sizlerden memnun kalıp kalmadığını öğrenmek istiyorum. 🙂

Ben stresi azalttığı gerekçesiyle kafadan hacamat yaptırmak istiyorum. Bu nedenle özellikle kafadan hacamat yaptıranların bu konuda yorumları paylaşırsa memnun olurum. Bir yan etkisini gördünüz mü? Ne kadar sürede bitti? Gerçekten faydasını gördünüz mü? vs..

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Yavuz Doğantürk says:

    Hasta olanlar da hacamat yaptırabilir mi? Bir de hacamat yaptırmak için sünnet zamanlarını mı beklemek gerekir? Bunların dışında da hacamat yaptırmanın faydaları olur mu?

    • Seduco Haber says:

      Çeşit çeşit hastalık bulunuyor. Hangi hastalık olduğunu hacamat yaptıracağınız kişiye danışırsanız daha sağlıklı olur. Sünnet zamanlarının haricinde de hacamat yapttırabilirsiniz. İşini iyi yapan biriyle çalışırsanız faydasını görebilirsiniz.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir