Sürat Kargo şikayetleri, sürat kargo şube şikayet hattı

Sürat Kargo ile alakalı şikayet yazmak istiyorsanız bu haberi okumanızı tavsiye ederiz. Burada "sürat kargo şikayetleri nereye yapılır", "sürat kargo şube şikayet" gibi konulara cevap bulacaksınız. Müşteri hizmetleri, canlı destek hizmetleri mevcuttur.
Google News

Sürat Kargo şikayetleri nereye yapılır?

Sürat Kargo, 2015 yılında TMSF’ye devredilen bir kargo şirketidir. Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren sürat kargo 6000 fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. İstek, öneri ve şikayet email adresi “iletisim@suratkargo.com.tr” şeklindedir.

Burada sürat kargo şikayetleri nereye yapılır sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Öncelikle belirtmek istiyorum ki son zamanlarda sürat kargı şikayet sayısında artış meydana geldi. Fakat şikayet var sitesinde bu şikayetlere yüzde 100 cevap verildiği belirtiliyor.

Sürat Kargo Şikayet var karnesi

Yukarıdaki karnede de görüldüğü üzere Sürat Kargo ile alakalı 10 yılı aşkın bir süredir toplamda 17 bin 69 şikayet yayınlanmış olup, bu şikayetlere verilen cevaplanma oranı yüzde 100’dür. Yani her şikayete iyi veya kötü bir cevap verilmiş.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri hafta içi hergün sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasında “0850 202 0 202” numaralı hattan hizmet vermektedir.

Yine aşağıda paylaştığım görselden göreceğiniz üzere yapılan şikayetlere getirilen çözüm oranı sürekli değişmektedir. Rekor çözüm sayısı 2021’in Mayıs ayında olup toplamda 1122 şikayete çözüm üretilmiştir.

Sürat kargo müşteri yorumları

Peki! Ben sürat kargo ile alakalı yaşadığım sorunları nereye ileteceğim diye soruyor olduğunuzu duyar gibiyim. Bunun için birkaç yöntem var. Bunlardan bir tanesi kendi internet sitelerindeki “Şikayet Formu” yardımıyla yaşadığınız sorunları iletmektir.

Bunu yapmak istiyorsanız Müşteri İletişim Formu bağlantısına tıklayarak yönlendiğiniz sitede “Şikayet” sekmesini seçerek yaşadığınız sorunları iletmenizdir. Ne kadar sürede dönüş yaparlar veya sorununuza çözüm üretilir mi bir şey diyemem!

Bir başka yöntem ise “Şikayet var” üzerinden konu paylaşmaktır. Yaşadığınız problemi bu siteden paylaşarak, Sürat Kargo’nun oradaki yetkilileri tarafından çözüm üretilmesini talep edebilirsiniz. Fakat zaman zaman buradaki sorunlar da çözülmemektedir.

Dilerseniz yaşadığınız sorunları sürat kargo şikayet başlıklı bu konumuzdan da paylaşarak, başkalarının bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Onlar bilir kim olduğumu says:

    Sürat kargo necatibey acentenizde çalışan bir yaya kurye idim maalesef ki 3 ay boyunca öğle yemek molası olmadan ve yemek dahi yiyemeden çalıştırıldım 11 saati aşmaması gereken çalışma saatini sabah 8:30 akşam 20:00-20:30 u aşan saatlere kadar çalıştım. Yetmedi en ufak çözülebilir hatalarda yada hata olmayan noktalarda ben ve diğer kurye arkadaşlarınmın iş yoğunluğundan kaynaklı olarak aksayan bağzı işler ki olması en doğal şeylerdir bunlar. Aksayan işlerden dolayı hayvan gibi muamele görüp sanki bir çalışan değil karşılarında başka birşey varmış gibi hakaret edip azarlayan ve rencide edici cümleler kurarak hem iş temposunu düşürüp hem kurye arkadaşların huzurlarını kaçırıp işin aksamasına neden olmaktadırlar. Hiçbir işçi hakaret ve rencide edici cümlelere maruz kalmaya hakkı yoktur. Kimsenin de bir çalışana hakaret ve üslupsuz yaklaşmasına hakkı yoktur. Acentenin incelenmesi ve işçi haklarının gözetilmesi gerekmektedir. Ben şahsım adına bu hakaret ve rencide edici cümleler yüzünden ve mutsuz çalışmak istemediğimden dolayı işten kendi rızam ile çıkma hakkımı kullandım. Ama bana çalışmam için arayıp aramızda birşey yokmuş gibi devam et dediler. Sonrasında ben beni kullanıp yeni kurye arayışında olduklarını ve yeni kurye gelindiğinde işi öğrendiğinde işten çıkarılacağımı düşündüm ve acente sahibi ile görüşmemden sonra bunu kendi kulaklarımla da ve mesaj kanıtlarıyla da gördüm ki yeni elemanlara bir kaç gün iş öğrettikten sonra işten kovulacağımı öğrendim. Bu yüzden kendimi kullandırmak istemedim ve gelmek istemediğimi söyledim. bunun ardından bana 15 gün gelmek zorundasın gibi söylemelerde bulundu sanıyorum ki 22 günlük 2 kişilik bölgeye bakıp çalıştığım emek verdiğim alın terimin üzerine yatıp paramı vermek istemediklerini düşünüyorum. Benim çözüm odaklı tek isteğim hakkım olan alın terimin bana verilmesi. Bu yüzden bu konuyu sizlere açtım. Teşekkürler.

  2. Mustafa says:

    Ahlaktan yoksun firma kargoyu getirmeyip satiyorlar çalışmayın bu firmalarla

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir