Kullanım Şartları

Lütfen www.seduco.net sitesindeki makale, haber & yorumları okumadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Seduco Haber’i her ziyaret eden kişi veri politikası kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. Bu sayfada kullanılacak olan “ziyaretçi” ifadesi, Seduco.net’i üye olarak yahut da üye olmadan kullanan herkesi kapsayan tüzel ve gerçek kişileri ifade etmektedir.

1. Bu sayfada yer alan şartları Seduco Haber, tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Ziyaretçiler, siteyi kullanarak, içindeki bilgilerden istifade ediyorsa bütün bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

2. Seduco.net’te yer alan bilgiler, görseller ve yayın materyallerine ait telif hakkıda www.seduco.net’e ait olup Fikir ve Sanat eserleri kanunu kapsamında hukuki anlamda koruma altındadır. Sitede yer alan bilgileri kısmi olarak kaynak göstererek indirebilir, kullanabilir yahut çoğaltabilirsiniz. Ayrıca seduco.net DMCA veri koruma programı üyesi olup, gerekli durumlarda ilgili yerlere ve makamlara şikayet edilecektir.

3. Seduco.net’te yapılacak olan yorumlardan, içeriklerden kullanıcılar sorumludur. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren IP adresiniz kayıt altına alınıp, T.C. yasalarına aykırı bir davranışınız tespit edildiği an, ilgili makamlarla paylaşılacaktır.  Ayrıca tarafınızca paylaşılacak ihlallerden siz sorumlu tutulacaksınızdır.

4. Sitemizde paylaşacağınız her türlü içerik nedeniyle oluşabilecek yasal sorumluluk size aittir. Doğru bilgilerinizi paylaşmadığınız halde argo, hakaret, küfür, kişisel hak ihlali, kimlik ihlali gibi durumlarda adli makamlar talep ederse şayet IP adresiniz paylaşılacaktır.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Eskişehir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.