Argivit şurup boy uzatır mı? Argivit focus kullanıcı yorumları

Boy uzatan ilaçlar nelerdir diye merak edenler için bugün argivit focus ile alakalkı detayları paylaşıyoruz. Bu inceleme yazımızda argivit focus nedir, argivit şurup kullananlar, kullanıcı yorumları ve ürün ile alakalı şikayetleri okuyabilirsiniz.

Argivit focus nedir?

Anneler tarafından çokça merak edilen argivit focus şurup ile alakalı bu inceleme yazımızda “argivit focus nedir”, “argivit boy uzatıcı şurup kullananların yorumları”, “argivit focus fiyatı” ve diğer merak edilen soruların cevaplarını okuyacaksınız.

Genellikle anne veya baba kısa boyluysa, çocuğun da kısa boylu olma ihtimali yüksektir. Kesinlikle böyle bir durum olacak diye bir olasılık yoktur fakat anne ve babadan gelen boy genleri çocuğa etki ettiğinden dolayı genelde kısa boylu anne ve babaların çocukları da kısa boylu olmaktadır.

Bunun farkında olan veya çocuğunun boyunun uzun olmasını isteyen ebeveynler henüz çocuk yaşta onları doktorlara göstermekte, tedavi yöntemleri uygulamaktadırlar. Bunun yanı sıra bitkisel boy uzatıcı gıda takviyeleri veya doktor tarafından reçete edilen ilaçları tercih edebiliyorlar.

Argivit focus, içinde 19 farklı mineral ve vitaminin olduğu bir gıda takviyesidir. Bazı doktorlar, çocuklarının boyunun uzamasını isteyen ebeveynlere kullanmalarını tavsiye ediyorlar.

Argivit focus fiyatı ne kadar?

Kendi internet sitelerinde herhangi bir ürün satışı ile alakalı yönerge bulamadım. Trendyol sitesinde satılıyormuş bir zamanlar fakat şu anda ziyaret ettiğinizde “Tükendi” ibaresini görüyorsunuz. HepsiBurada sitesinde şu anda aktif olarak satılıyor ve satış fiyatı 78 TL’dir.

Siz yine de orjinal ürün satın almak istiyorum ve gönül rahatlığıyla alıp kullanmak istiyorum diyorsanız “(216) 640 02 01” numarasını arayarak Argivit müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Burada hangi sitelerde satış yaptıklarını veya nasıl temin edeceğiniz ile alakalı detayları sorabilirsiniz.

Evet! Argivit focus fiyatı 70-80 TL arasında değişiyor. Şu anda sipariş verebileceğiniz tek internet sitesinde 78 TL. Eczanelerde var mıdır? Bakmanız gerekiyor. Çünkü bazı eczanelerde satıldığını biliyorum.

Argivit focus boy uzatır mı?

Bu soruya “%100 etkilidir ve boy uzatıyor” demeyi çok isterdim fakat böyle bir garanti yok. Fakat içerisindeki mineraller ve vitaminler sayesinde çocuğun iştahının açılmasına, kemik gelişimine ve doğal olarak boy uzamasına yardımcı olmaktadır.

Zaten argivit focus bir ilaç değildir. Bir takviyedir. Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gerekiyor. Fakat genel olarak 5 yaşından küçük çocuklarda 1 ölçek, 5 yaş üstü çocuklarda ise 2 ölçek şeklinde kullanılmaktadır.

Bu arada boy uzaması ile alakalı bir hatırlatma yapmak istiyorum. Boyun uzaması düzenli ve dengeli beslenmeye bağlıdır. Sadece doğru beslenme ile boy uzaması olmaz fakat bu etkenlerden biridir. O nedenle çocuğunuza sağlıklı ve düzenli bir beslenme listesi hazırlayarak ilk adımı atmaya başlayabilirsiniz

argivit focus

Argivit kullananlar

Argivit focus veya halk arasında bilindiği haliyle argivit şurup ile alakalı söyleyeceklerimiz bu kadar olup sözleri sizlere bırakmak istiyoruz. Merak ettiğiniz konuları yorum alanından sorabilirsiniz.

Eğer argivit focus kullananlar arasındaysanız, lütfen memnun kalıp kalmadığınızı diğer anneler ile paylaşınız. Argivit’in resmi instagram hesabı @argivit‘e tıklayarak gidebilirsiniz. Şimdi söz sizde.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir