Şenay Forbes kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Şenay Forbes, Hamza Yazıcı’nın instagram üzerinden yaptığı ifşalar ile bir anda gündem oldu. Bunun üzerine binlerce kişi şenay forbes kimdir diye merak etmeye başladı. Biraz araştırma yaptık. Ulaştığımız bazı bilgiler var. Fakat henüz hakkında çok şey bilinmiyor.

Şenay Forbes Kimdir?

Şenay Forbes
via @senayforbes

Şenay Forbes’in annesi İzmir’li, babası ise Amerikalı.  Doğum yeri New York olup, tam adı Şenay Elif Forbes’tir. İki kardeşler. Cüneyt adında bir abisi bulunuyor. Liseyi Woodbridge lisesinde okudu. Üniversite okuyup okumadığını bilmiyoruz. Şenay Forbes’in doğum tarihi 2 Ocak 2000 olup yaşı 21’dir.

Zamanının çoğunu ABD’de geçiriyor. Genelde yaz mevsimlerinde Türkiye’ye gelip, zamanının çoğunu Kaliforniya’nın Irvine kentinde geçiriyor. Anne tarafından Güvensoylar ailesine mensuplar. Çok eskiden Amerika’ya yerleştiler.

Şenay Forbes'in doğum günü ve yaşı
Şenay Forbes’in doğum günü via @senayforbes

En çok merak edilen konulardan bazıları da Şenay Forbes’in yaşı, boyu, kilosu gibi bilgilerdir. Boyunun 162  cm, kilosunun 57 tahmin ediliyor ve yaşı da 21’dir. Yaşı hariç diğer bilgiler kesin olmayıp, bir internet sitesinde bulduğumuz bilgilerdir. Henüz doğrulama yapamadık. Şenay Forbes ile iletişime geçtik fakat bir dönüt alamadık.

Şenay Forbes Boyu, Kilosu, Yaşı

Gerçek adı Şenay Elif FORBES
Doğum tarihi 2 Ocak 2000
Yaşı 21 yaşında
Doğum yeri
New York, ABD
Boyu 162 cm
Kilosu 57 kilo
Burcu
Oğlak burcu
Instagram @senayforbes
Tiktok @senayforbes
Twitter @senayforbes
Facebook @senay.forbes

Hamza Yazıcı, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’deki bir oyuncudur. Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandırmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından sevilen sempatik oyuncu Hamza Yazıcı, instagram hesabından Şenay ile sevgili olduklarını açıkladı.

Siz de şenay forbes ile alakalı daha fazla bilgiye sahipseniz, yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Fatih says:

    Valla ben şahsen bu kızın hayranı oldum. Hamza Yazıcı’yı kıskanmıyorum desem yalan söylemiş olurum. Fıstık gibi kız tabir yerindeyse. Her ikisine de mutluluklar dilerim. Öyle zannedildiği gibi de biri çıkmadı bence. Baksana kız gündem oldu, bunu kullanmadı bile. Helal olsun Şenay’cığım.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir