İşin Olsun eleman arama uygulaması şikayet & kullanıcı yorumları

İşin olsun uygulaması şikayetleri nereye yapılır? Siz de eleman bulma, iş bulma ve ilan paylaşma sitesi olan işin olsun şikayet & kullanıcı yorumları paylaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte detaylar...

Kariyer.net’in bir başka projesi olan “İşin Olsun” uygulaması ile siz de hem iş başvurusu yapabilir hem de eleman arayabilirsiniz. İlk çıktığı zamanlarda epey vasat bir durumda olan sistem şu anda gayet iyi çalışıyor.

Fakat yine de işin olsun şikayetleri diye arattığımızda yüzlerce kişinin mağdur olduğunu, daha doğrusu sitedeki ilanların gerçek bilgileri yansıtmadığı yahut eksik bilgiler verildiği ile alakalıdır.

Burada ise işin olsun uygulaması ile alakalı kullanıcı yorumları tartışılıyor. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için geliştirilen uygulamalar gayet stabil çalışıyor. Siz de “işim olsun şikayet” konusu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hemen yorum alanını kullanarak yaşadığınız problemleri dile getirebilirsiniz. Genel olarak baktığımda kozmetik ilanlarının gerçeği yansıtmadığı ile alakalı yorumları okudum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir