Vivense Mobilya Kullanıcı Yorumları / Vivense şikayet ve merak edilenler!

Vivense şikayet başlıklı bu içeriğimizde vivense mobilya kullananlar tarafından paylaşılacak olan 2022 vivense yorumları yer almaktadır. Koltuk takımları, oturma odası, yatak odası, genç odası ve diğer ürünler...

Vivense mobilya, kurucusu bir Türk, yatırımcıları çoğunlukla yabancı olan bir online mobilya mağazasıdır. Türkiye’nin ilk internetten mobilya satışı yapan internet sitesi olan vivense mobilya, yüz binlerce ürün çeşidi ile -tabir yerindeyse- mobilya ve ev eşyaları adına ne ararsan burada mantığında bir sitedir.

Birçok kişi vivense mobilya kimin diye soruyor. Dediğim gibi sahibi kurucusu Türk olup, adı da Kemal Erol’dür. Kendileri Boğaziçi Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Kafası çalışan bir girişimci anlaşılan. Tebrik ederim.

Vivense mobilya, 2013 yılında kurulmuş olup, sonraları Lüksemburg’da merkezi bulunan Sahara Holdings adındaki bir firmaya satıldı. Bu arada vivense ne demek, vivense kelime anlamı nedir diye merak ediyorsanız hemen belirteyim. İtalyancada yaşam anlamına gelmektedir. Bence gayet güzel bir marka olmuş.

1 Merina Koltuk Takımı

Merina Koltuk Takımı fiyat 8290 TL

Bu koltuk takımı çok hoşuma gitti. İki parçadan oluşuyor. İsteğe göre ikili koltuk da ekleyebiliyorsunuz. Renk olarak gri paylaşmak istedim fakat başka renkleri de bulunmaktadır. Bu ikili sete 8290 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Üçüncü koltuk olarak ikili koltuğu da eklediğinizde fiyat 13.980 TL olmaktadır. Teslimat, kurulum, 2 yıl garanti her şey bu fiyata dahildir.

2 Madrid Koltuk Takımı

vivense mobilya madrid koltuk takimi lacivert
Madrid Koltuk Takımı Fiyat: 3.299 TL

Madrid Koltuk Takımı, daha çok sadeliği arayanların tercih ettiği bir modeldir. Fiyatı epey uygun olup resimde görmüş olduğunuz ikili sete sadece 3299 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. İsteğe göre üçüncü parça olarak üçlü koltuk ekleyebiliyorsunuz. Bunu yaptığınızda toplam fiyatı 5.789 TL olup, ücretsiz bir şekilde kapınıza kadar teslim edilip, kurulumu yapılmaktadır. Tabii ki 2 yıllık garantisi de dahildir.

3 Nelson Koltuk Takımı Sardunya Rengi

Nelson Koltuk Takımı fiyat 3.899 TL

Bu da başka bir ekonomik seçenek. Nelson Koltuk Takımı iki parçadan oluşuyor. Paket içinde üçlü koltuk ve berjer yer almaktadır. İsteğe göre üçlü ve berjer eklenebiliyor. Eğer 1 parça daha üçlü koltuk eklemek isterseniz toplam fiyatı 6.778 TL olacaktır. Renk seçenekleri mevcuttur. Hem koltuk hem de yatak olarak kullanabiliyorsunuz.

Ankete katılmayı unutmayın 🙂

Vivense Mobilya ürünlerinden memnun musunuz?

Evet, çok kaliteli ve şık.

Hayır, memnun kalmadım.

Şık fakat malzeme kalitesi eksik.

Malzeme çok kaliteli fakat şık değil.

Vivense mobilya yorumları ve vivense şikayet başlıklı bu içeriğimizde sizler de firmanın ürünleri ile alakalı görüşlerinizi bu mobilyaları satın almak isteyen kişiler ile paylaşabilirsiniz. Siz vivense mobilya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. İzzet says:

    Kardeşim bu yaz evleniyor. Her şeyin pahalandığı şu ortamda mobilya almak ne kadar doğru bir karardır bilmiyorum ama neticede alınması gereken bir şey. Vivense mobilya ürünlerini alıp memnun kalan veya aldıktan kısa süre sonra problem yaşayan var mı? Memnun kaldınız mı?

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir