Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız ayrıldı mı? İşte Ayrılık nedeni!

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız neden ayrıldı? Magazin dünyası bu sorunun cevabını arıyor. Kendisinden 30 yaş küçük olan Iraz Yıldız ile yolları ayrılan Tamer Karadağlı'ya ayrılık nedeni soruldu. Usta oyuncu "Erkek adama yakışmaz" dedi.

Fotoğrafları silip, Takipleşmeyi bıraktılar

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız aşkı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Aralarındaki yaş farkı nedeniyle uzun süre gündemde kalan Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız çifti için ayrıldılar iddiası ortaya atıldı.

Tamer Karadağlı, reklam yüzü olduğu firmanın fuarına katılınca kendisini seven herkes başında toplanıp fotoğraf çektirmek istedi. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Tamer Karadağlı, durumdan memnun görünüyordu.

Kendisine 25 yaşındaki sevgilisi Iraz Yıldız ile ayrıldınız mı şeklinde yöneltilen sorulara ise “Erkekliğe yakışmaz” diyerek cevap verdi. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemeyen usta oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Yok öyle şeyler. Ben hiçbir zaman özel hayatımla ilgili konuşmadım. Hiçbir birlikteliğimin ardından da konuşmadım. Bunları konuşmanın hiç doğru olduğunu da düşünmüyorum. Erkekliğe de yakıştığına inanmıyorum.

Iraz Yıldız ile yaklaşık 1 yıl önce birlikte olmuşlardı. 2021 yılının Mayıs ayında Tamer Karadağlı ile müzisyen Iraz Yıldız aşkı başlamış ve gündemde epey durmuştu. Bu konu hakkında kendisine soru soranlara ise aşkın yaşı yoktur ve aşkta yaş olmaz gibisinden cevaplar vermişti.

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız neden ayrıldı?

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız’ın ayrılma nedeni nedir henüz kimse bilmiyor fakat fikir ayrılığı nedeniyle birliktelilerine son verildiği tahmin ediliyor.

Her iki taraf da sosyal medya paylaşımlarında birlikte oldukları fotoğrafları, videoları kaldırdı. Sonrasında ise bir birlerini takip etmeyi bıraktılar. Bununla birlikte ikilinin ayrıldığı iddia edilmişti.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir