Apple iphone 12 pro ve önceki modellerde indirim yaptı

Apple, kendi sitesinde iphone 12 pro, iphone 12, iphone 11 ve önceki modellerde indirim yaptı. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız bu telefonları satın almak isteyebilirsiniz. Tabii eBay'de daha uygun fiyatlara da bu telefonları bulmanız mümkündür. İşte Apple'ın yaptığı indirimler...

Apple “Yenilenmiş” telefonları garantili satıyor

Apple, iphone 12 pro dahil birçok telefon modelinde $80 ile $160 arasında indirim yaptı. Sitelerinde “Refurbished” yani “Yenilenmiş” olarak satılan bu cihazlara Apple 1 yıllık garanti ve 14 günlük iade süresi tanıyor.

Bu cihazlar ya mağazalarda tanıtılmış telefonlar, tabletler yahut da alınıp iade edilmiş telefonlar oluyor. Apple teknisyenleri tarafından test edilen, kontrol edilen bu telefonlar bir problem olmadığında yeniden satılıyor.

Tabii biraz indirim yapmaları gerekiyor. Apple da bunları değerlendirip para kazanmayı ihmal etmiyor. Amerika’da “Refurbished” olayı epey yaygın olduğundan alıcıları da bulunuyor.

Bu kampanya şimdilik Amerika, Almanya, İngiltere ve Kanada’da olup Türkiye’de henüz “Yenilenmiş” cihazlar satılmıyor. Zannedersem Türkiye’de de yakın tarihte iade edilmiş telefonları yenileyip, satın alma dönemi başlar.

Eğer ABD’de bir tanıdığınız varsa ve burada telefon açtırma gibi bir probleminiz yoksa şuraya tıklayarak Apple’ın yenilenmiş cihazlar sayfasına gidebilirsiniz.

Yenilenmiş iphone 12 pro fiyatı ne kadar?

Normalde Apple’ın sitesinde $899 + Vergiler ile satılan “iPhone 12 Pro 128GB – Graphite (Unlocked)” telefonu $140 indirimle $759.00’a satın alabilirsiniz. Tabii ki yaklaşık 40-50 dolarlık vergiyi de eklemeyi unutmayınız.

Bunun gibi onlarca telefonu bulmanız mümkün. Özellikle iphone 8, iphone 11, iphone xr modelleri çoğunlukta olup şimdilerde iphone 12 modellerini de ekliyorlar.

Sadece cep telefonu değil. Paylaştığım bağlantıya tıkladığınız zaman Mac, iPad, Apple saatleri, iPod ve diğer aksesuarları da bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de 4. jenerasyon iPad 12.9 inç tablettir.

“12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular 256GB – Space Gray (4th Generation)” Bu tabletin normal satış fiyatı Apple’ın sitesinde $1,199 olup $240 indirimle $959.00’a sahip olabilirsiniz.

Yenilenmiş telefonlar garantili satılıyor

Yenilenmiş olan bu cihazlara güvenebilirsiniz. Çünkü; Apple’ın sitesinden satın alıyorsunuz ve Apple bu cihazlara 1 yıllık Apple garantisi veriyor. Yani 1 yıl içinde bir şey olursa servise gönderip yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca 14 günlük deneme süreniz var. Eğer memnun kalmazsanız iade edebiliyorsunuz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir