Eşcinsellik temalı ve bol cinsellik sahnesi olan bir netflix dizisi: Elite

Elite dizisi ile alakalı yorumları burada paylaşmak istedim. İlk birkaç bölümü hoşuma gitti. Fakat sonraları artan cinsel sahneler rahatsız etmeye başladı. Siz de eğer eşcinsellik temalı diziler veya cinsellik sahnesi epey fazla olan dizileri izlemek istiyorsanız Elite dizisi sizlik olabilir. Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın.
Google News

Geçtiğimiz günlerde Netflix bana elite dizisi önerisinde bulundu. Bazen güzel projeler çıkıyor. Bir bakayım dedim. Uyarıları arasında cinsellik, çıplaklık, argo konuşma vs.. uyarıları vardı ama bu kadar beklemiyordum. Zaten genel olarak Netflix’in yapımları çok hoşuma gitmiyor. Bazı projeleri istisna. Gerçekten çok kaliteli işler de çıkarıyorlar ama genel olarak çöp projeler olduğunu söylemeliyim.

Şu anda Elite dizisinin 3. Sezonu izliyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse zaman kaybından başka bir şey olmadığının farkına vardım. Eğer eşcinsel temalı dizileri izlemeyi seviyorsanız veya çıplak insanları, erkek erkeğe sevişmeleri, liseli çocukların ne sapıklıklar yaptığını görmek istiyorsanız izleyebilirsiniz.

Onun haricinde zaman kaybından başka bir şey değil. Çünkü dizinin asıl amacından ziyade ikide bir çıplak vücut görüyorsunuz. Hangi kız hangi erkekle, hangi erkek kiminle belli değil. Bir gün birlikte olan iki veya üç kişi (çünkü grup da yapıyorlar) bir başka gün düşman olup, başka biriyle yatmaya başlıyor. Sanırsın çocuk oyuncağıdır.

Hayır. Üzüldüğüm nokta bunu izleyen gerek ülkemizdeki çocuklar olsun gerekse başka ülkelerde çocuklar liseli gençlerin bu şekilde davranması gerektiğini düşünüp, onlarda önü alınamayan hatalar zincirine girebiliyorlar. Bu gibi durumlar onların eğitimlerini de olumsuz yönde etkileyeceği gibi, ülkenin geleceği adına da iyiye işaret değildir.

Her neyse. Kim ne izlemek istiyorsa onu izler. İster netflix dizileri izler. İster 18 yaş üstü sitelere girerek sabahlara kadar oralarda takılır. Herkes kendisinden sorumludur. Fakat topluma olan zararı da kaçınılmaz olacaktır. Uyuşturucu konusuna hiç girmiyorum bile.

Toplasan şimdiye kadar izlediğim 3 sezondan gereksiz sahneleri çıkarttığımız zaman 1 sezonluk bir dizi ancak çıkar. Tamam, kabul ediyorum. Cinsellik bir dizide ve filmde o filmin hafızalarda kalmasını sağlıyor ama bana göre senaryosu zayıf olan projeler bu tarz sahnelere çokça yer veriyor. Tabii birkaç dizi ve film istisnadır. 

Burada noktalıyorum. Baktım Elite dizisi 5 sezonluk bir dizi. Daha devamı gelir mi? Bilemiyorum. Muhtemelen Money Heist dizisini izlediğim için Elite dizisi önerildi Netflix’te. Bir başka dizi yorumuyla ilerleyen zamanlarda görüşmek üzere. Şİmdilik hoşçakalın.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir