Prowomen kullanıp hamile kalanlar | kullanıcı yorumları

Prowomen kullananlar, kullanmış oldukları gıda takviyesi ile alakalı yorumları ve -varsa- şikayetleri bu yorum konumuzda tartışıyorlar. Prowomen act kullanıcı yorumları & şikayetleri..

Prowomen kullanıcı yorumları

Daha önce sitemizde prowomen nedir başlığıyla bir içerik yayınlamış ve ürün hakkında “ne işe yarar”, “fiyatı ne kadar”, “nasıl kullanılır” gibi sorulara cevap vererek detayları paylaşmıştık.

Bu yazımızda ise prowomen kullanıp hamile kalanlar, kullanmış oldukları ürün ile alakalı detayları paylaşıyorlar. Ürünü eczaneden mi aldınız yoksa internetten mi? Nasıl kullandınız? Kullandığınız yardımcı ürünler var mıydı? Bu gibi soruların cevaplarını da hamile kalmak isteyen kadınlar ile paylaşabilir, onlara yardımcı olabilirsiniz.

Prowomen kullanıp hamile kalanlar

Daha önce paylaştığımız prowomen nedir başlıklı yazımızı okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ürün ile alakalı yorumları bu sayfanın altından okuyabilir, tartışmaya katılabilirsiniz. Saygılarımızla.

Memnun kaldınız mı?

Prowomen ACT nasıl bir ürün?

Evet, hamile kaldım.

Hayır, işe yaramadı.

Halen kullanıyorum.

Henüz kullanmadım.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Esra says:

    Arkadaşlar doktor mu tavsiye ediyor yoksa internette satılan başka bir işe yaramayan ürün mü? Kullanacağımdan değil de merakımdan soruyorum.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir