Bonivias ürünleri kullananlar, şikayet & kullanıcı yorumları

Bonivias ürünleri ile alakalı kullanıcı yorumları ve cilt temizleme kremleri, leke gidericiler, losyonlar ve diğer ürünler ile alakalı kullananlar, burada memnun kalıp kalmadıklarını dile getiriyorlar.

Bonivias, girişimci bir Türk kadın tarafından kurulan bir firmadır. Kozmetik ürünleri ile piyasda olan bonivias geniş ürün yelpazesi ile birçok kişiye hitap etmektedir.

Selcan Güleryüz‘ün kurucu başkanı olduğu Bonivias’ın resmi instagram hesabı @boniviastr olup buradan ürünler ile alakalı gelişmeleri takip edebiliyorsunuz.

Ürün fiyatlarını inceledik. Açıkçası biraz pahalı geldi. Fakat işe yarıyorsa, kullanmaya değer ürünler olabilir. Lütfen aşağıdaki yorum alanından bonivias ürünlerini kullandıysanız önerileri, memnun kalmadıysanız şikayetleri paylaşınız.

Bonivias leke kremleri

İnternet sitelerinde leke karşıtı krem olarak şimdilik iki ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerden bir tanesi ” Yaşlanma Karşıtı ve Leke Önleyici Aydınlatıcı Bakım Serumu – 275 TL” diğeri ise ” Leke Karşıtı ve Cilt Tonu Düzenleyici Bakım Kremi – 179 TL“.

Bunların haricinde ağız bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, akne giderici ürünler, cilt temizleyiciler, parfümler ve daha birçok ürün çeşidi bulunuyor.

Elbetteki bütün ürünleri kullanma gibi bir şansımız olmadı. Fakat burada paylaşılacak olan yorumlar sayesinde bonivias ürünleri ile alakalı bir fikrimiz oluşacaktır.

Bonivias AC - Control Cream akne kremi

Bonivias ürünleri listesi

Burada bazı ürünlerin fiyatlarını ve isimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Firmanın resmi internet sitesinden veya Instagram hesaplarından ürünleri sipariş verebilirsiniz. Şimdilik 10 ürün listeleyip, gerisini sizlere bırakıyoruz.

 1. Bonivias Advanced AC- Control Cream – 139 TL (akne kremi)
 2. Bonivias AC – Control Lotion – (109 TL) (akne giderici losyon)
 3. Bonivias AHA -BHA Purifying Face Tonic (84 TL) (Cilt temizleyici)
 4. Bonivias Refreshing Face Cleansing Foam (59 TL) (cilt temizleyici)
 5. Bonivias Akrivo For Women Eau de parfum (195 TL) (Parfüm)
 6. Bonivias Hair Restorative Shampoo (110 TL) (Saç dökülmesine karşı şampuan)
 7. Bonivias Anti Damage Shampoo (85 TL) (Şampuan)
 8. Bonivias Restorative Phyto Keratin Hair Mask (119 TL) (saç maskesi)
 9. Bonivias AC – Control Cream (119 TL) (Akne kremi)
 10. Bonivias Retinol Anti – Wrinkle Serum (179 TL) (Kırışıklık giderici ürün)

Bonivias ürünleri kullanıcı yorumları

Bu ürünlerin hepsini ve daha fazlasını bonivias.com sitesinden temin edebilirsiniz. Instagram hesapları az önce de paylaştığım üzere @boniviastr şeklindedir. Siz ne düşünüyorsunuz? Ürünleri kullandınız mı?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

4 Yorum Yapılmış

 1. Hazel says:

  Bonivias VASİLİ parfüm inanılmaz güzel ve kalıcı bir kokusu var tavsiye ederim

 2. Şerife kaymak says:

  Muhteşem ürünlerimiz denedikten sonra asla vazgecemeyeceksiniz ilgilenenler @serife b.v.n.s ınstagram adresinden bana ulaşabilirsiniz

 3. Elif says:

  Bonivias ürünlerimiz kalıcılığı etkisi vegan bitkisel oluşuyla çok güzel ürünlerdir denedikten sonra vazgeçemiyeceksiniz.. iletişim için @elif4384 instagram hesabımdan mesaj bölümünden veya bonivias.com/ref=TR02926 bonivias adresimden ulaşabilirsiniz ☺

 4. Kezban says:

  Boniviasla olmak ayrıcalıktır. bonivias kullanmak kendini sevmenin önemsemin göstergesidir. neden böyle söylediğimi benim gibi kullandıktan sonra anlayacaksınız. ürünlere pahalı diyenler, Türkiye de kalite hiç ucuz olmadı. üstelik bonivias bir Türk girişimci kadın tarafından kuruldu. Selcan Güleryüz e inandığım ve yolunda yürüdüğüm için gururluyum.asla insanlara umut yada imkansızı vaadetmiyor.daha fazlası için @kezbandonmz7117 Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.sev3 seve anlatırım.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir