NuBest tall boy uzatıyor mu? Nubest tall boy uzatma kullananlar

Nubest tall, ABD'de satışı yapılan bir boy uzatma ürünüdür. Öyle olduğu iddia ediliyor. Bu yazımızda nubest tall nedir, kaç yaş için geçerlidir, kullanıcı yorumları gibi konulara değineceğiz. Eczanelerde satılmadığını belirtmek istiyoruz.

Nubest tall nedir?

Daha önce sizler için Seduco Haber sitemizde başka boy uzatmaya yardımcı ürünleri incelemiştik. Bugün ise nubest tall adındaki boy uzattığı iddia edilen ürünü birlikte inceleyeceğiz. Bu yazımızda nubest tall nedir? Kaç yaş için kullanılır? Eczanelerde satılıyor mu? Fiyatı ne kadar gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Hazırsanız başlayalım…

Nubest tall, içindeki vitaminler sayesinde küçük çocuklarda boy gelişimine yardımcı olduğu iddia edilen bir gıda takviyesidir. Bu ürün sağlık bakanlığı tarafından onay almış bir ürün değildir. O nedenle yüzde 100 işe yarıyor diye bir şey söyleyemiyoruz.

Bu ürün ABD’de FDA onayı almıştır. Yani sağlık bakanlığı gibi bir şey oluyor. Oradan onay aldığını iddia ediyorlar. Kendi sitelerine girdim. Bilgisayarımda kurulu olan antivirüs programı, sitelerine girdiğimde virüs uyarısı verdi. Doğrusunu söylemek gerekirs işkillendim biraz. Sitelerinde neden virüs olsun ki? Kapattım.

Çok inceleyemedim fakat Google’da araştırma yaptığımda yukarıdaki FDA onayı aldığını gördüm. Ne kadar doğrudur bilemiyorum. O nedenle nubest.com sitesine girmeden önce bir kere daha düşünün. Bilgisayarınıza veya telefonunuza virüs girebilir.

Nubest tall kaç yaş için?

Nubest tall boy uzatma ile alakalı çok türkçe içerik bulamadım. Fakat yabancı sitelerde 10 yaş ile 22 yaş aralığındaki kişilerin kullanabileceği yazıyordu. Şimdi burada benim aklaım boy uzamanın genelde 16-17 yaşlarda durduğu geldi. 22 yaşına kadar boy uzaması olur mu ki? Bence biraz da pazarlama taktiğidir. Hedef kitlelerini geniş tutarak daha fazla satış yapma peşinde olduklarını düşünüyorum.

Eğer nubest tall işe yarıyorsa -ki umarım işe yarıyordur- iddialarına göre 22 yaşına kadar kullanabilirsiniz.

Nubest tall eczane fiyatı?

Nubest tall boy uzatma ürünü Türkiye’de eczanelerde satılan bir ürün değildir. İnternetten temin etmeniz gerekiyor. Amerika’da $55’a satılan bu ürünü Türkiye’de bilemiyorum ucuza satanlar orjinal ürün mü satıyor ya da işin içinde başka bir şey mi var bilemiyorum. Yani eczanelerde nubest tall satışı yoktur. O nedenle eczane fiyatı da geçerli değildir.

nubest tall boy uzatma

Nubest tall kullanıcı yorumları

Siz yine de nubest tall kullanmak istiyorum diyorsanız satın almadan önce mutlaka internetteki nubest tall kullanıcı yorumları ve şikayetlerini okuyunuz. İnsanların bu ürün ile alakalı tecrübeleri sizlere fikir verecektir. Bu yazımda siz de nubest tall boy uzatma ürünü ile alakalı görüşlerinizi veya sorularınızı sorarak tartışmaya katılabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Doktor Yasemin says:

    Boy uzatma ilaçlarının hepsinde yüzde 100 boy uzatma söz konusu değildir. Bunlar ekstra vitaminler olup, çocuğunuzun iştahını açmaya yardımcı, bol bol yemek yemesini ve dolaylı olarak kemik gelişimini sağlayan ürünlerdir. Zaten dikkat etmişseniz bir ilaç olmadığını ve gıda takviyesi olduğunu kendileri de söylüyor. Yani bu ürünleri kullandığınız zaman garantili bir şekilde çocuğunuzda boy uzamasının olacağını düşünmeyin. Yardımcı olacaktır. En iyi yöntem doktora gitmek ve tedavi olmaktır.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir