Dr.Clinic cilt beyazlatıcı krem kullananlar, şikayet & yorumları

Dr.Clinic cilt beyazlatıcı krem kullananlar, bu yorum konusunda ürün ile alakalı görüşlerini paylaşıyorlar. Siz de dr.clinic ürünleri ile alakalı kullanıcı yorumları & -varsa- şikayetleri okumak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yorumlar sayfanın alt kısmında.

Cilt Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Dr.Clinic cilt beyazlatıcı krem. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. Leke oluşmasını önler. Cildi nemlendirir. Cildi besler ve korur. Günlük 2 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Satış fiyatı: 89,90 TL. Kullananlar, kullanıcı yorumları & şikayetleri burada tartışılıyor.

İnternetten satın alabiliyorsunuz. İçerisinde bulunan Salisilik Asit sayesinde cilt üzerinde oluşabilecek siyah noktalar engellenir. İşe yarıyor mu? Hiç denemedim. Bu nedenle aşağıdaki kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğer bu ve bunun gibi birçok ürünü satın almak isterseniz drclinic.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Orjinal ürünleri bu internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Dr.Clinic cilt beyazlatıcı krem uyarıları

Her üründe olduğu gibi bu ürün için de yan etkileri söz konusudur. İçinde bulunan maddelere karşı bir alerjiniz olabilir düşüncesiyle öncelikle kolunuzda küçük bir alanda kremi uygulayınız.

Yaklaşık bi 20 dakika bekleyin. Eğer bu süre zarfında cildiniz alerjik bir reaksiyon vermezse kullanabilirsiniz. Çocuklardan uzak tutmak gerekiyor. Oda sıcaklığında tutulması tavsiye ediliyor.

Eğer yanlışlıkla gözünüze değdirirseniz derhal su ile yıkayınız. Bol miktarda su kullanarak, gözünüzün iyice temizlendiğinden emin olunuz.

Dr.Clinic beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları

Şimdilik bu ürün ile alakalı söyleyeceklerim bu kadar olup, sözü sizlere bırakmak istiyorum kızlar. Siz de dr.clinic derinlemesine cilt beyazlatıcı krem kullananlar arasındaysanız, lütfen görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmayı unutmayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir