Elektra plus jel nedir? Elektra plus tablet kullananlar, 2021 Fiyatı

Zaman zaman ağrılarınız olabilir yahut kazara bir yerden düşünce bir yerinizi incitebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ağrıyı hafifletecek ürünler aramaya başlarsınız. İşte elektra plus jel de bunlardan bir tanesidir.

Prospektüsüne baktığımızda ağrı kesici, iltihap kurutucu yahut kasları gevşetici bir ürün olduğunu görüyoruz. Piyasada 30 ml ve 50 ml çeşitleri ile satılan bu ürün ile alakalı bu haberde elektra plus jel kullananlar, kullanmış oldukları ürün ile alakalı görüşlerini de paylaşmaktadırlar.

Elektra plus jel nedir?

Etken maddesi deksketoprofen trometamol ve tiyokolşikosid olan bu jelin yardımcı maddeleri ise karbopol 940, etil alkol, trometamin, saf su ve lavanta esansıdır. Yani 1 gram jelin içerisinde 12.5 mg deksketoprofen, 2.5 mg da tiyokolsikosid yer almaktadır.

elektra plus jel nedir
elektra plus jel nedir

Genel olarak ağrı giderici, kas gevşetici, iltihap kurutucu olan bu jeli doktorunuz tavsiye etmişse kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İçerisinde olan maddelere karşı allerjiniz varsa ve bilmeden kullanmışsanız lütfen doktorunuza kullandığınız ilacı da götürünüz.

Elektra plus jelin yan etkileri arasında deride dökülmeler, alerjik reaksiyonlar, kaşıntı, derinizde kızarmalar, kepeklenme, deride şişlik, su toplama, kabuk bağlama görülmektedir. Bunların hiç biri sizde görünmeyeceği gibi birçok belirti birden de görülebilir.

Elektra plus jel eczanelerde bulunur mu?

Evet. Bu jeli eczanelerden satın alabilirsiniz. 2020 Aralık itibariyle güncel eczane satış fiyatı 50 mg için 44-45 TL arasında değişmektedir.   Eğer doktorunuz reçeteye yazmışsa sağlık sigortanız bunu karşılayabilir.  Fakat eczaneye gittiğinizde bu kremi parayla satın almanız da mümkündür. .Yani reçete gerektiren bir ilaç değildir.

Elektra plus jel erkekler tarafından da tercih edilen bir üründür. %100 istenilen sonuçları vermese de kas gevşetici özelliği sayesinde ilişki esnasında tercih edilebilmektedir.

Elektra plus jel kullanıcı yorumları

Üç aşağı beş yukarı ürün hakkında detayları paylaşmaya çalıştık. Sizler de merak ettiğiniz soruları yorum alanından sorarak, paylaşabilirsiniz. Eğer memnun kaldıysanız kullanım süresi, etkisi ve hangi hastalık için kullandığınızı da yazarak elektra plus jelini kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Osman says:

    Elimde şişme oluyor omuz bölgesi ne sürdüm elimde şişme oldu

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir