Prowomen nedir? Prowomen ACT Ne işe yarar? Kullananların yorumları

Prowomen nedir? Hamile kalmak isteyen kadınlar arasında konuşulan prowomen act adındaki bu ürün bir ilaç değildir. Gıda takviyesi olarak satılıyor. Bu yazımızda prowomen kullananlar tarafından paylaşılacak kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri okuyabileceksiniz.
Google News

Prowomen ACT nedir?

Prowomen ürünü ile alakalı olarak satışını yapan kişiler / kurumlar yüzde 100 işe yarıyor demiyor fakat hamileliği destekleyici bir ürün olduğundan bahsediyorlar.

Özellikle gebeliğinden emin olmak isteyen veya tedavi gören insanların denemek istediği prowomen act gıda takviyesinin içeriğinde  Koenzim Q10, Miyo inositol, D-Chiro inositol ve astaksantin gibi takviye edici maddeler bulunuyor.

Bu 4 maddenin yanı sıra toplamda 15 farklı yardımcı madde ile -ki bunlar mineraller, vitaminler ve enzimlerdir- kadınların yumurta sayısında ve kalitesinde artışa neden oluyorlar.

Prowomen act kaç TL? Fiyatı ne kadar?

İspanya’da geliştirilen bu gıda takvsiyesi ilaç kategorisine girmiyor. Yani eczanelerde varsa eczanelerden yoksa da internet üzerinden kendiniz satın alıp kullanabiliyorsunuz. Sorumluluk tamamen sizde olup internetten okuduğum yorumlar arasında doktor tarafından da tavsiye edilebiliyormuş.

Her bir paketin içinde 30 şase prowomen 200 ml bulunmaktadır. Günlük 1 adet kullanılması tavsiye edilip, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz paketin satış fiyatı 272 TL’dir. Yani her bir prowomen şasenin fiyatı 9 TL civarıdır.

Prowomen ne işe yarar?

Şimdiye kadar yazdıklarım arasında aslında prowomen ne işe yarar sorusuna değindim fakat direkt bu başlığa gelip okumak isteyenler için bir kere daha belirtmekte fayda görüyorum.

Sevgili hanımlar prowomen act, içindeki mineraller, yapay enzimler ve vitaminler sayesinde yumurta sayısının artmasına ve daha kaliteli yumurtalar oluşmasına yardımcı olur.

Hamile kalmak isteyip de yumurtalığın yetersiz kalmasından veya yeterli miktarda üretilmemesinden dolayı problem yaşayan kadınlar için bazı doktorların prowomen act önerdiğini okudum. Bu bir ilaç değildir. Gıda takviyesidir. O nedenle insiyatif tamamen kullanacak olan kişiye aittir.

Prowomen içeriği via neupharma.com.tr/pro-women

Prowomen kullananlar ne düşünüyor?

Öte yandan Seduco.net sitemizde paylaştığımız bu içerikte prowomen kullananlar, ürün ile alakalı memnun kalıp kalmadıklarını yorum alanından belirtebilirler. Böylelikle kullanmak isteyen kişilere fikir vererek, onlara yardımcı olabilirler.

Lütfen prowomen act kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Başka internet sitesindeki yorumları da okuyunuz. Mümkünse Youtube’da prowomen kullanmış olan kişilerin videolarını izleyiniz. Sadece bir yere bağımlı kalarak ürünler hakkında iyidir veya kötüdür kanısına varmayınız.

Prowomen nasıl kullanılır?

Kullanımı ile alakalı karmaşık bir durum söz konusu değildir. Her gün 1 şase prowomen 1 bardak suyun içine karıştırılıp içilir. Normal bir vitamin ilacı içer gibi.

Fakat ürünün satışının yapıldığı sitede kronik rahatsızlığı olanların, hamilelerin veya emziren kadınların kullanmadan önce doktora danışması gerektiği belirtilmiştir.

Prowomen ne zaman içilir?

Bunun için her hangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Siz nasıl bir yol tercih ettiğinizi lütfen diğer kullanıcılar ile paylaşınız. Bu arada ürünün resmi internet sitesi neupharma.com.tr şeklindedir.

Prowomen yorumları

Bu makalemizin sonuna gelirken artık sözü sizlere bırakmak istiyoruz. Aşağıdaki kullanıcı yorumları alanından dilerseniz üye olarak dilerseniz misafir olarak prowomen yorumları okuyabilir, katkıda bulunabilirsiniz.

Sağlıklı, güzel ve mutlu günlerin sizin olmasını dilerim. Hoşçakalın.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir