Etat Pur Pure Active Propolis kullananlar, yorumları, şikayetleri

Etat pur ürünleri kullananlar, bugün sizler için pure active propolis serum ile alakalı kullanıcı yorumları, ürün kullanımı detayları, fiyatı gibi detayları paylaşıyoruz. Propolis akne giderici, sivilce azaltıcı bu ürün ile alakalı şikayetleri, yorumları da okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Google News
Etat pur ürünleri kullananlar, bugün sizler için pure active propolis serum ile alakalı kullanıcı yorumları, ürün kullanımı detayları, fiyatı gibi detayları paylaşıyoruz. Propolis akne giderici, sivilce azaltıcı bu ürün ile alakalı şikayetleri, yorumları da okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etat pur ürünleri kullanıcı yorumları

Etat Pur ürünleri ile alakalı internette çok güzel yorumlar okudum. Kozmetik namına birçok alanda ürün geliştiren bu firma bildiğiniz üzere Bioderma’nın yan bir kuruluşudur. Başarılarından dolayı tebrik ederim. Bugün Etat Pur’un yeni bir ürünü olan Pure Active Propolis ürünü ile alakalı detayları paylaşacağım.

Pure Active Propolis, akne ve sivilce giderici ürün arayanlar için geliştirilmiş bir formüldür. Resmi satış sitelerinde 15 ml serumun fiyatı 269,50 TL’dir. Doğrusunu söylemek gerekirse içinde bulunduğumuz bu ekonomik kriz döneminde herkes bu parayı ödeyemeyebilir diye düşünüyorum fakat tabii takdir kullanıcılarındır.

Pure active propollis serumu akne karşıtı bir üründür. Ürünün arındırıcı ve yatıştırıcı özelliği bulunuyor. Ayrıca akne oluşabilecek ciltlerde aknelerin oluşmasını engelliyor. Cilde doğallık kazandırıyor.

Antibakteriyel özelliği de vardır. Bu sayede mevcut sivilceleri ve akneleri de gözle görülebilecek seviyede azaltacağı iddia ediliyor.  İnternetten biraz etat pür pure active propolis yorumları inceledim. Genel olarak insanların memnun kaldığını söyleyebilirim.

Pure active propolis nasıl kullanılır?

Eğer satın almaya karar verdiyseniz ve nasıl kullanılacağı ile alakalı bir şeylere bakıyorsanız hemen izah edelim. Sevgili arkadaşlar. Eğer geceleri yatmadan önce nemlendirici kullanıyorsanız. Bu işlemi biraz bekletmeniz gerekecek. Çünkü propolis serumu nemlendirici kullanmadan önce kullanmanız gerekiyor.

Yaklaşık 3-4 damlayı yüzünüze masaj yaparak yediriniz. Sonrasında ise nemlendiriciyi kullanabilirsiniz. Fakat nemlendiriciden önce yahut yüzünüze başka şeyler uyguluyorsanız onlardan önce kullanmanız gerekiyor.

Bu işlemi yaklaşık olarak -en az 3 hafta- 1 ay boyunca uygulamanız gerekiyor. Her bir şişenin içine 15 ml etat pür pure active propolis serumu koymuşlar. Bu da yaklaşık olarak 300 damlaya tekabül ediyor. Biraz daha az olması da mümkündür.

Eğer sabah akşam uygularsanız – ki tavsiye edilen budur- bu ürünü 35-36 gün boyunca kullanabilirsiniz. Yani bir şişe ürün 1 aylık kullanım içindir. Gözlemlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Pure active propolis kullananlar

Dediğim gibi güzel bir ürüne benziyor. Yorumlar oldukça iyi görünüyor. Tabii ki bu sizde işe yarayacağı veya ürün %100 garantili bir üründür anlamına gelmiyor. Sizler de pure active propolis kullananlar arasındaysanız, lütfen ürün ile alakalı tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile de paylaşınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir