Yağmur Sönmez kimdir? Murat Bayırköylü onu neden öldürdü?

Hukuk fakültesi öğrencisi olan 21 yaşındaki Murat Bayırköylü, Eczacılık fakültesi öğrencisi olan 21 yaşındaki Yağmur Sönmez'i -nereden bulduğu bilinmeyen- pompalı tüfekle öldürdü.

Yağmur Sönmez AVM otoparkında öldürüldü

İddia edildiğine göre Murat Bayırköylü, Yağmur Sönmez’in eski erkek arkadaşıymış. Ayrılmışlar. Bakırköy’de -nasıl buluştukları bilinmiyor- bir AVM’nin otoparkında tartışmaya başlamışlar.

Tartışmanın büyüdüğü bir esnada tüfekle Yağmur Sönmez’in canına kıyan Murat Bayırköylü, -bazı sitelerde yer alan bilgilere göre- kendisini öldürmek için tüfeği bulduğunu söylemiş. Sonrasında kendisine hakim olamadığını da belirtip önce Yağmur’u sonra da kendisini öldürmüş.

Murat Bayırköylü, olay yerinde ölmüş. Yağmur Sönmez ise kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış. Naaş, adli tıp kontrolünden sonra ailesine teslim edildi.

Yağmur Sönmez’in cenaze namazı Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii’nde kılınıp Zeytinburnu Kozlu Mezarlığına defnedildi. Allah, yakınlarına sabır versin. 

Murat Bayırköylü’nün naaşının ise İzmir’e defnedildiği öğrendildi.

İnternette Murat Bayırköylü’nün annesinin bir hakim babasının da başsavcı vekili olduğu özellikle paylaşılıyor. Tabii ki Murat’ın yaptığı şeyi savunmuyoruz fakat bu durumdan dolayı annesi ve babasının hedef tahtasına oturtulmasını da doğru bulmuyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. İhsan says:

    İyi okullarda okumak ya da anne babanın eğitimli olmasının pek önemi yokmuş. Önemli olan insanın vicdanlı olarak büyümesidir. Eğer vicdan yoksa, insanlıktan nasip almamışsa bir insan hakim de olsa, doktor da olsa bir anlamı yokmuş. Yazık oldu gencecik kıza. Allah ailesine sabır versin.

  2. Metin says:

    Ülkede insana verilen değer kalmamış. Herkes kabadayı olmuş. Herkes bir şekilde silah bulabiliyor olmuş. Allah çocuklarımızı böyle sapıkların şerrinden korusun.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir