Burdock Root (Dulavrat Otu) Kullananlar, şikayetleri, yorumları

Burdock root krem ve kapsül formatı olan bir üründür. Canfeza Sezgin ürünleri arasında yer alan burdock root 60 kapsül kullananlar, bu içeriğimizde burdock root kullanıcı yorumları & şikayetleri paylaşıyorlar. İyi okumalar.

Burdock root veya dulavrat otu nedir?

Prof. Dr Canfeza Sezgin ürünleri arasında yer alan Burdock root (Dulavrat otu) ile alakalı bu içeriğimizde ürün ile alakalı detayları, kullananlar tarafından paylaşılan yorumları & şikayetleri okuyabilirsiniz.

Trendyol’da kendisine ait bir kategorisi bulunan Canfeza Sezgin, 5 ürünü satışı yapıyor. Ürün fiyatları 209,90 TL ile 249,90 TL arasında değişmektedir.

Burdock root ne işe yarar?

Birçok faydası bulunan burdock root veya dulavrat otu başta cilt problemleri olmak üzere toksinlerin vücuttan atılmasına, kilo kaybetmek, kan dolaşımını hızlandırmak, kızarıkların giderilmesi, kadınlarda ve erkeklerde afrodizyak etkisi yapar, östorojeni arttırır, kanser hücrelerinin gelişmesini azaltır veya engeller gibi etkileri bulunuyor.

Burdock root (dulavrat otu) kutusunda 60 jel kapsül bulunan bir üründür. Trendyol sitesinde bu kapsüllerdeki jelatinin sığır etinden elde edildiği belirtilmiş. Günde 2 defa kullanılabileceği belirtiliyor. Başka ilaçlar kullanıyorsanız doktorunuza danışmanız gerekiyormuş. Hamilelerin ve emziren kadınların kullanması tavsiye edilmiyor.

Bir ilaç olmadığını Canfeza Sezgin zaten belirtiyor. Fakat bitkisel ürünlerin tedavilere yardımcı olduğunu da sonuna kadar savunuyor.

Burdock root kullanıcı yorumları

Hem kapsül hem de krem formatı bulunan bu ürünün satış fiyatı 223 TL’dir. Burdock root krem satın almak isterseniz 209 TL’ye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol üzerinden yahut da direkt Canfeza Sezgin’in ofisini arayarak ürünü sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek isterseniz şurada paylaştığım instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Siz de burdock root 60 jelatin kapsül veya burdock root krem ile alakalı yorumları sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce paylaştığımız canfeza segin kimdir başlıklı içeriğimiz için tıklayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir