Fakir Collector Şarjlı el süpürgesi Bim 449 TL kullananların yorumları ve şikayetleri

Fakir Collector şarjlı el süpürgesi kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazısında 14 Ocak 2022'den itibaren Bim mağazalarında satılacak olan bu ürün ile alakalı fakir collector süpürge şikayetleri ile yorumları, ürün özellikleri ve kişisel bir yorum bulunuyor.

Bim mağazalarında 14 Ocak 2022’den itibaren geçerli olmak üzere Fakir markasının 449 TL’ye satılan Collector şarjlı el süpürgesini bulabilirsiniz.

Toplamda 4 parçadan oluşan bu ürünü duvara monte edebiliyorsunuz. Şarj aletinin kablosunun uzunluğu 1.8 metre olup, yeterince uzundur diye düşünüyorum.

Hem dar alanlarda kullanabileceğiniz ince ağızlı başlığı hem de hassas yüzeylerde kullanabileceğiniz mobilya başlığı da içinde gelmektedir.

Toplamda 450 ml çöp kapasitesi bulunuyor. Yani en fazla yarım kiloluk tozu bu makine ile çekebilirsiniz. Tabii kirlendikçe performansı azalacaktır.

Bu nedenle filtresini sürekli temizlemek gerekiyor. Gücü 35 Watt olup şarj başlığı 7.2 Volt ile çalışmaktadır.

Bim fakir collector şarjlı el süpürgesi kullananlar

Az önce de söylediğim gibi 14 Ocak 2022’den itibaren bütün Bim mağazalarından temin edebilirsiniz. Ürün özellikleri ile alakalı söyleyeceklerim şimdilik bu kadardır.

Siz de Fakir şarjlı el süpürgesi ile alakalı kullanıcı yorumları veya ürün şikayetleri paylaşmak isterseniz sayfanın altındaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir