Çalışan Pepsi Kodları 2022 Güncel pepsi şifreleri! Sürekli Güncelleniyor

101 Okey Plus için güncel pepsi şifreleri, kazandırio pepsi kodları, sürekli güncel pepsi şifre ihtiyacı olanlar için elde ettiğimiz tüm kodları sizlerle paylaşıyoruz.

Pepsi kodları 2022

Pepsi kodları, özellikle 101 okey plus oyununu oynayan kişilerin ihtiyaç duyduğu çip şifreleridir. Oyun severler bedava çip kazanmak için pepsi kodu kullanarak bedavadan çip sahibi olabiliyorlar.

Aslında bildiğiniz üzere bedava olan bir şey yok. 101 Okey Plus oyununun sahipleri pepsi ile iş anlaşması yapmış ve pepsi alan kişilerin bedava çip sahibi olacaklarını üyeleriyle paylaşmıştır. Yani sanal bir şey için gerçek bir şey satın almanız ve pepsi ile 101 okey plus sahiplerine dolaylı olarak para kazandırmış oluyorsunuz.

Yani paranızla çip satın almak yerine 1 adet kola satın alarak cüz’i miktarda çip sahibi oluyorsunuz. Her neyse. Bazı insanlar zaten kola içiyorlar. Onlardan elde ettiğimiz bu çipleri sizlerle paylaşarak sizlerin de bedava çip sahibi olmanız için yardımcı oluyoruz.

Bu arada takdir edersiniz ki sınırlı sayıda çip var elimizde. Bu çiplerin her birini sadece bir kişi kullanabilir. Yani 50 tane çip paylaşmışsak sadece 50 kişi bundan istifade edecektir. Eğer bu konuya yorum yapılır ve güncel tutulursa güncel çipleri bulup paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel Pepsi Çipleri 2022

Şimdilik elimizde 5 adet pepsi kodları olup, dediğimiz gibi elimizden geldikçe güncellemeye devam edeceğiz. Yorum yapmayı unutmayınız.

 1. XEQ5KE2S
 2. FEHD46KJ
 3. T25Y8A31
 4. QR2O9L88
 5. SO45FKL4

Devamı gelecektir. İyi günler.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

 1. Furkan says:

  Kardeşim dalga mı geçiyorsunuz. Çalışan Pepsi kodları diye başlık atmışsınız ama hiç biri çalışmıyor. Madem çalışmıyor neden paylaşıyorsunuz? Ayıptır ya.

 2. Çetin says:

  Kütfen bana da Pepsi kodları yollar mısınız? 5 tane yeterli benim için. Şimdiden teşekkür ederim. Lütfen yolayın.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir