Çağlar Ökten kimdir? Kaç yaşında (yaşı), sevgilisi

Çağlar Ökten kimdir? Seda Sayan'ın yedinci kocası olacak olan çağlar ökten kaç yaşında? Birçok kişi seda sayan ile evlenecek olan çağlar ökten hakkında nereli, yaşı kaç, doğum tarihi vs.. gibi bilgileri merak ediyor. Sizler için derledik.

Çağlar Ökten kimdir?

Bugün haber sitelerinde dolaşırken Seda Sayan’ın 7. defa evlenecek olacağını okudum. Şok oldum. 59 yıllık hayatına 6 evlilik sığdıran Seda Sayan, yedincisi için gün sayıyor.

Bunun üzerine ben de sizler gibi Çağlar Ökten kimdir, nereli, kaç yaşında, eski sevgilisi var mı gibi soruların cevaplarını merak ettim. Bulduklarımı paylaşıyorum.

Çağlar Ökten, 34 yaşında bir şarkıcıdır. Doğum Tarihi: 21 Haziran 1987’dir. Küçük yaşta müziğe olan ilgisinden dolayı sürekli müzik dünyasının içinde yer aldı. Doğum yeri Mersin’in Tarsus ilçesidir. Annesi ev hanımı, babası elektrikçi olan Çağlar Ökten, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Çağlar Ökten ile Seda Sayan’ın hayranları aylar öncesinde onları birbirine yakıştırmış ve evlenmelerini dilemişlerdi.

Çağlar ökten kaç yaşında

Instagram paylaşımlarına baktığımızda 25 Ekim 2021’den bu yana Seda Sayan ile birlikte olduğu paylaşımlarını görüyoruz. İkili arasındaki aşk o zamalarda mı başladı yoksa birlikte çalışmanın sonucunda mı bir aşk doğdu bilmiyoruz.

Seda Sayan, haklarında çıkan aşk dedikoduları ile alakalı programında açıklama yaparak nasıl evlenme teklifi aldığını söyledi. 30 Aralık 1962’de dünyaya gelen ve 59 yaşında olan Seda Sayan, evlilik teklifini romantik bir şekile 14 Şubat sevgililer gününde aldığını ve sonsuza dek bu teklife “Evet” dediğini söyledi.

Seda Sayan kaç kere evlendi?

Seda Sayan’ın ilk kocası: Rıdvan Kılıç

Bugüne kadar 6 defa evlenip boşanmış olan Seda Sayan, 7. evliliğine hazırlanıyor. İlk olarak -bizim bildiğimiz- 1987 yılında Rıdvan Kılıç ile evlendi. Rıdvan Kılıç, Sarıyerspor’lu bir futbolcuydu. Herkesten gizli bir şekilde başlayan bu evlilik 6 yıl sürdü ve yine kimsenin haberi olmadan son buldu.

Seda Sayan’ın ikinci kocası: Sinan Engin

İkinci evliliği ise 1990 yılında Beşiktaş futbolcularından Sinan Engin ile oldu. Bu evlilikten bir oğlu dünyaya geldi. Eşiyle anlaşmazlık yaşadığından dolayı 1995 yılında boşandılar. Bu arada oğlunun adı da Oğulcan Engin’dir.

Seda Sayan’ın üçüncü kocası: Soner Yapcacık

Üçüncü evliliği ise ünlü olmayan bir isimle oldu. Aşkları trafikte başladı. Tam 1 yıllık evliliğin ardından boşanıp ayrıldılar. Seda Sayan’ın üçüncü kocasının adı ise Soner Yapcacık’tı. Trafikte nasıl bir muhabbet döndü. Muhabbet sonucunda nasıl evlenmeye varıldı orasını bilemiyoruz. Bu evlilik 1998 ile 1999 yılları arasındaydı.

Seda Sayan’ın dördüncü kocası:Tuncay Kıratlı

Seda Sayan’ın dördüncü kocasının adı Tuncay Kıratlı olup, bu evlilik de bir önceki evliliği gibi 2000 ile 2001 yılları arasında sürdü. Seda Hanım istediği mutluluğu bulamamış olacak ki 1 yıl sürmeden evlilikleri son buluyor.

Seda Sayan’ın beşinci kocası: Gökhan Şükür

Beşinci kocası, ünlü futbolcu Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür ile oldu. Bu evliliğin bitme nedeni çocuk yapma konusundaki anlaşmazlık. İddia edildiğine göre Seda Sayan çocuk sahibi olmak isterken Gökhan Şükür istemiyordu. Bu nedenle evlilikleri fazla sürmeyip son buldu.

Seda Sayan’ın altıncı kocası: Onur Şan

2008 yılında ise 43 yaşındayken şarkıcı Onur Şan ile dünya evine giren Seda Sayan, 2010 yılında ayrıldı. 2010 yılında bizim bildiğimiz başka resmi evliliği olmadı. Onur Şan’dan önce 3 yıl kadar Mahsun Kırmızıgül ile birlikte oldu fakat nedense bu birliktelik evliliğe dönüşmedi.

Seda Sayan’ın 7. koca adayı: Çağlar Ökten

Şimdilerde ise Çağlar Ökten ile evlenme arifesinde. Büyük ihtimalle 2022 yılında evlenirler. Bu defa evliliğinde aradığı mutluluğu bulur temennilerimizi iletmiş olalım. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Seda Sayan ile Çağlar Ökten evliliği

Bu konuda sosyal medya ikiye bölündü desek abartmış olmayız. Seda Sayan’ın takipçilerinden bazıları çok güzel bir haber olduğunu, destek verdiklerini söylerken bazıları eleştiride bulundu. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Salih says:

    Yanı şimdi 7 kere evleniyor olması alışık olduğumuz bir şey değil fakat alan memnun satan memnunsa bundan kime ne? 59 yaşında da olabildi 89 yaşında da olabilir. Belki kadın yalnız kalmak istemiyordur. Belki adam kendisinden büyük olanları seviyordur. Mutluluklar dilerim.

  2. Derya says:

    Seda Sayan için diyecek bir lafım yok fakat Çağlar Ökten’in sesi çok güzel. Umarım mutlu olurlar ve Seda Sayan’ın diğer evlilikleri gibi bir iki yıl değil de sonsuza kadar olur. Eğer Çağlar da severek evleniyorsa helal olsun gerçekten.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir