Mükremin Gezgin kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

Mükremin Gezgin kimdir? Bu içeriğimizde tiktok fenomeni olan mükremin gezgin kaç yaşında, burcu, kilosu, nereli, doğum tarihi, aylık ne kadar kazanıyor gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Mükremin Gezgin Kimdir?

Mükremin Gezgin. Tiktok / Instagram fenomeni. Doğum Tarihi: 1998. Memleketi. Ankara. İlişkisi: Burcu: Koç. Meslek: Sosyal Medya fenomeni.

Mükremin Gezgin, 8 Nisan 1998’de Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra üniversiteye devam etmek istemedi. Tiktok fenomeni olarak bilinen Mükremin Gezgi, cinsel eğilimi nedeniyle çok tepki almaktadır.

Instagram’ı da aktif bir şekilde kullanan Mükremin Gezgin, istediği ilgiyi orada görememektedir. Tiktok’ta 1 milyondan fazla takipçisi bulunurken, Instagram’da bu rakam 100 bin dolayındadır.

Babası ile problemleri olduğunu kendisi söyledi. Cinsel tercihinden dolayı ailesi ile ayrı düştüklerini belirten Mükremin Gezgin, 15 yaşında 8 ay nişanlı kaldığını, sonrasında anlaşamadıklarından dolayı ayrıldıklarını söylüyor.

Tiktok ve Instagram’da hamile olduğunu ve doğacak olan çocuğunun adının Onur olacağını söylüyor. Şu anda Ankara’da yaşamaktadır. Çok fazla tehdit aldığını ve bu nedenle evden dışarı çıkmadığını belirtiyor.

Mükremin Gezgin’in yaşı 23 olup, burcu ise Koç burcudur. Kilosunun 65 olduğu biliniyor.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir