Dogex pro güvenilir mi? Dogex.pro kayıt ve dogecoin yorumları

Google News

Dogex pro nedir? Ben de dayanamadım ve dogecoin kazandırdığı iddia edilen dogex.pro sitesine üye oldum. Peki dogex pro güvenilir mi? gerçekten dogecoin kazandırıyor mu? ödeme kanıtı var mı? Bu soruları ben de tıpkı sizler gibi merak ettim ve hem forumlarda hem de Youtube’da biraz araştırma yaptım. Sonuç mu? Müsaadenizle edindiğim izlenimi sizlerle paylaşayım.

“Dogex PRO referans linki ile %10 daha fazla kazan! Eğer siz de benim referans bağlantım ile üye olursanız ekstradan %10 daha fazla kazım gücüyle dogecoin kazanmaya başlayabilirsiniz” diyen insanlara lütfen inanmayın. Böyle bir şey yok. Siz birinin referansıyla dogex pro sitesine üye olduğunuzda ekstra bir şey almıyorsunuz. Bilginize!

Dogecoin nedir?

Dogecoin denilen şeyi ilk Elon Musk’ın Twitter hesabında gördüm yani bizim yaramaz oğlan Elon, kafasının hoş olduğu bir zamanda Dogecoin ile ilgili paylaşımlar yaparak şaka amaçlı piyasaya çıkan bu coini milyar dolarlık bir kripto para birimine çevirdi. Öyle ki yüz binlerce insan Dogecoin $1 olacak diye ciddi ciddi yatırımlar yapmış durumda.

Her neyse aradan haftala geçti iki gün önce bir forumda dogex.pro ile bedava dogecoin kazanın diye bir başlığı okumaya başladım. Konuyu anlatan eleman da tam bir şey bilmiyor ve o da üye olmuş, referans bağlantısını paylaşarak çevresini genişletmeye çalışıyor. Biraz inceledim baktım email adresi, telefon numarası ya da kişisel bilgi paylaşmamız gerekmiyor.

dogex pro nedir yorumlar
dogex pro nedir yorumlar

Sistem günde 1 dogecoin üretme üzerine kurulu eğer siz ekstra kazma gücü satın almaz veya biriktirdiğiniz dogecoinleri kazma gücünü arttırmak için kullanmazsanız. Yani diyelim ki bugün hesap açtınız, sistem 1 yıl boyunca çalıştı ve 1 yılın sonunda girip hesabınıza baktınız o zaman hesabınızda 365 dogecoin birikmiş olacaktır. Tabii bu şekilde hiç bir şey ifade etmiyor, neyine uğraşacağım filan der gibisiniz.

Dogex Pro ile milyoner olmayacaksınız! Şimdi arkadaşlar eğri oturup doğru konuşmak lazım. Siz Dogex PRO’ya üye olduğunuz zaman size bol keseden dogecoin dağıtmayacaklar. İlk başta günde 1 dogecoin üreterek işe başlıyorsunuz. Sonra yatırmak isterseniz yatırdığınız paraya göre veya re-invest yaptığınız dogecoinlere göre kazma gücünüz artacak ve daha çok kazanmaya başlayacaksınız. Yani aslında önce birilerini zengin edip, sonra kendiniz günlük harçlığınızı çıkaracaksınız.

Evet, haklısınız. Bu şekilde yaparsanız hiç bir şey ifade etmiyor ama mining dedikleri kazma gücünü 10’a ya da 100’e çıkarırsanız o zaman 1 yılda 365 yerine 36500 veya daha fazla kazanma şansınız olacaktır. Bu aslında tamamen sizin azminiz ve sabrınız ile alakalıdır.

Dogex pro güvenilir bir site mi?

Açık söylemek gerekirse çok yeni bir site olduğundan dolayı size gözünüz kapalı güvenin diyemem. Fakat şu anda güvenilmemesi için de bir neden yok. Yani siteye 15 günde yaklaşık 60 bin kişi kayıt olmuş ve binlerce defa para çekildiği sayaçlarında belirtiliyor. SİTENİN GÜVENİRLİĞİ KONUSUNDA ENDİŞELERİM VAR! DİKKATLİ OLMAK GEREKİR!

Youtube’a da dogex pro güvenilir mi diye yazdığımda karşıma çıkan videolarda adamlar ödemeleri canlı canlı çektiklerini gösteriyorlar. Yani biriken paraları veya coinleri her neyse hesabınıza çekebiliyorsunuz. Bunda da bir sıkıntı yok. Ben şahsen üye oldum, kazmaya başladım. Kendi kendine biriktiriyor. Şu anda 44 dogecoin birikmiş durumda. Büyük ihtimalle 50 dogecoin olduğunda deneme amaçlı çekeceğim. Bir de video kaydetmeye çalışacağım. Sonrasında ise birikenleri kazma gücünü arttırmak için kullanacağım.

Neler olacağını birlikte göreceğiz. Kaybedecek bir şeyim olmadığı için şu anda kayıtlıyım ve kazmaya devam ediyorum. Yarın bir gün ne olur bilemem. Bırakırsam zaten burada bıraktığımı veya memnun kalmadığımı belirten bir yazı yayınlarım.

Dogex pro kullanıcı yorumları

Siz de dogex pro ile ilgili kafanıza takılan, yanlış bildiğiniz konuları dogex pro sitesine üye olmak isteyenler ile paylaşabilirsiniz. Sizce dogex pro gerçekten para kazandıran, güvenilir bir sistem mi? Ne düşünüyorsunuz?

Murat Kılıç / SEDUCO.NET

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Osman says:

    Sistem patladı arkadaşlar neyin haberi bu 😀 Adamlar vurup paraları ortadan kayboldular. Halen dogex pro kapanmadı, geri gelecek diye inananlar var. Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Geçmiş olsun herkese. Bİr şişe soğuk su için.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir