Gelsin hayat bildiği gibi dizisi oyuncuları [GHBG Oyuncu Kadrosu]

Gelsin hayat bildiği gibi dizisi, Show TV'de yayınlanan yeni bir dizidir. Konusu hapse girmiş gençlere yeni bir şansın vermesidir. Gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları arasında usta oyuncuların yanı sıra yeni yeni tanınan birçok isim yer alıyor. Gelsin hayat bildiği gibi oyuncu kadrosu hakkında yapılan yorumları okumayı unutmayınız.

Gelsin hayat bildiği ibi oyuncu kadrosu

Show TV ekranlarında yayınlanan gelsin hayat bildiği gibi dizisi ilk bölümü ile izleyiciden tam not aldı. Biz kısaca GHBG diyeceğiz. Özellikle genç neslin beğenerek izlediği dizide bir şekilde hapse girmiş gençlere ikinci şansın verilmesi gerektiği konu ediliyor.

Devletin çıkardığı bir kanuna göre lise seviyesindeki bir grup genç şartlı tahliye olarak eğitimlerine devam edecektir. Tabii gittikleri okulda bu gençleri bir takım zorluluklar beklemektedir. Sadece okulda değil, kimisi ailesi ile sınanıyor, kimisi arkadaşlarıyla.

Gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları

Gelsin hayat bildiği gibi (GHBG) oyuncuları da çoğunlukla genç bir kadrodan oluşuyor. Usta oyunculardan Ertan Saban (Sadi Payaslı) ve Özge Özberk’in yanı sıra yeni yeni ünlü olan isimler ön plana çıkıyor. İşte gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları:

 1. Ertan Saban
 2. Özge Özberk
 3. Devrim Özkan
 4. Nilsu Berfin Aktaş
 5. Mustafa Açılan
 6. Özgü Delikanlı
 7. Onur Özer
 8. Deniz Sarıkaş
 9. Sanem Babi
 10. Yeşim Çelebi
 11. Rojbin Erden
 12. Burak Demir (Oğuz)
 13. Murat Göçmez (Vural)
 14. Merve Ergin (Ceren)
 15. Gözde Kırgız (Can’ın annesi Mahur)
 16. Besim Demirkıran (Can’ın babası Mehmet)
 17. Özlem Türay (Melek’in annesi Aygün)
 18. Ali Berge
 19. Artemis Sinem Karaman (Sanem’in Annesi)
 20. Melisa Bostancıoğlu (Sevda)
 21. Furkan Murat Uğur (Bora)
 22. Sercan Gülbahar (Yaver)
 23. Tolga İSKİT (Şerefsiz Celal)
 24. Celal Tak (Mahir Müdür)
 25. Ebru Ünlü (Meltem Hemşire)
 26. Temmuz Gürkan Karaca
 27. Ayhan Bozkurt
 28. Mert Kurdal
 29. Sabri Memi
 30. Zeynep Koltuk (Türkan)
 31. Umut Aksoy (Yavuz Hoca)
 32. Fatih Çetintaş (Nevzat)
 33. Aleyna Çalışkan (Leyla)
 34. Kağan Uluca (Serdar Müdür)
 35. Tolga Güleç (Zengin iş adamı)
 36. Pamir Pekin (Doktor Kıvanç)
 37. Gökmen Kasabalı (Savcı)

Siz de yarın 3. bölümü yayınlanacak olan gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Diziye 2 yeni isim katıldı!

Geçtiğimiz haftalarda dizite doktor rolünde yeni biri dahil oldu. Bu oyuncu dizide hastanede çalışan başhekim görevini de yerine getiren doktor Kıvanç karakterini Pamir Pekin oldu. Ayrıca son bölümde gördüğümüz Savcı karakterini de -ki dizi karakteri hakkında henüz çok bir şey bilmiyoruz- Gökmen Kasabalı canlandıracaktır.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

6 Yorum Yapılmış

 1. Emrah Aslan says:

  Dizideki bütün oyuncular rollerini çok iyi oynuyorlar. Hepsi bir birinden başarılı. Zaten Özge Özberk’i BKM’den tanıyoruz. Ertan Saban’ın karizmasına, mizahına ve oyunculuğuna diyecek laf yok. Devrim Özkan ise ayrı bir güzellik. Hepsinin yolu açık olsun. Umarım uzun soluklu bir proje olur da üzülmeyiz.

 2. Murat says:

  Nilsu Berfin Aktaş’ı kuzey yıldızı dizisinden çok beğenmiştim. Allah var birkaç yıldan sonra daha da güzelleşmiş. Olmadı gitti böyle bir sevgilimiz. 😍😍

 3. Gözde says:

  Her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Bazen diyorum keşke Türk dizileri de Netflix’te olduğu gibi aynı anda bütün bölümleri yayınlasalar. Çok güzel olurdu. Beklemek insanın canını sıkmaktan başka bir işe yaramıyor.

 4. cemile says:

  Yeni bolum ne zaman cikacak songul ile sadi cok iyiler severek bekliyorum

 5. ilyaz says:

  Gercekten anlamak zor boylesine guzel bir dizi nasil olur da reytinglerde birinci olmaz. insanlar artik dizilerde acik saciklik bekliyor gogusleri gormek istiyor. boylesine guzel diziler fazla tutmaz.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir