Sedef Kaymak kimdir? Yoğurt kürü, stayfit çayı, korse ve dahası!

Sedef Kaymak kimdir? Google'da adı stayfit korse ve stayfit zayıflama çayı ile anılan sedef kaymak nasıl zayıfladı? Tiktok ve Instagram'da binlerce takipçisi bulunan Sedef Kaymak yoğurt kürü ve zayıflama başarısı ile alakalı detayları anlatıyor. Ürünleri ile alakalı kullanıcı yorumları & şikayetleri, kullananlar bu konuda tartışıyorlar.

Sedef Kaymak nasıl zayıfladı?

Sedef Kaymak. Kaç yaşında: Bilinmiyor. Tiktok & Instagram fenomeni. Paylaştığı videolar genelde sağlık, zayıflama & diyet üzerine. Evli. 3 çocuk annesi. 60 kg zayıflayarak başarı hikayesini hesaplarında anlatıyor.

Gerek Tiktok üzerinde olsun gerek Instagram’da her iki platformda da yaklaşık 120 bin takipçisi bulunuyor. Telefon numarası: +90 553 622 81 65. Bu numara kişisel telefon numarası olmayıp, sadece Whatsapp içindir. Burada ürün satışı ve başarı hikayesi ile alakalı detaylar paylaşıyor.

Satışını yaptığı ürünlerden bazıları stayfit zayıflama çayı, stayfit korse şeklindedir. Genelde videolarında ürün satışından ziyade doğal bitkisel kürlerden bahsediyor. En çok üzerinde durduğu kür ise “doğal yoğurt kürü” veya “yağ yakan yoğurt kürü” olarak biliniyor.

Birçok kişinin yorumları Sedef Kaymak’ın faydalı bilgiler verdiğini gösteriyor. Bunu siz de Tiktok veya Instagram hesaplarını takip ederek görebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından Tiktok için @sedef.kaymak, instagram içinse sedef__kaymakk bağlantılarına tıklayabilirsiniz.

Sedef Kaymak nasıl zayıfladı diye merak edenler için zaten yukarıda yoğurt kürü ile 60 kilo verdiğini söylemiştim. Herkeste aynı etkiyi yapar mı? İşe yarar mı? Bir şey diyemem. Fakat anlattığı bu yağ yakan yoğurt kürü faydaları şu şekildedir:

  • Yağ yakar
  • İştahı keser
  • Bağırsakları çalıştırır
  • Kabızlığı giderir
  • Kalıcı kilo verimi sağlar

Burada Sedef Kaymak’ın paylaştığı bütün videolara yer veremeyiz fakat yukarıdaki bağlantıklara tıklayarak sosyal medya hesabından videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca sattığı ürünleri alıp denediyseniz lütfen kullanıcı yorumları & şikayetleri -varsa- paylaşmayı unutmayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir