Litecoin (LTC) neden düşüyor? BTC, ETH nereye kadar düşer?

Litecoin neden düşüyor? Bu sorunun cevabını merak edenler için -litecoin sahibi biri olarak- kendi yorumlarımı paylaşmak istedim. Bitcoin, Litecoin, ETH ve diğer coinler daha ne kadar düşer? En son grafik analizi ile LTC 2022'de nasıl olacak birlikte okuyalım.

Litecoin daha ne kadar düşecek?

Litecoin dahil hemen hemen her kripto parada son 1 buçuk 2 aydır muazzam derecede düşüş yaşanıyor. Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve diğer coinler en az %40 düşerek insanları endişelendiriyor.

Konuyla alakalı olarak litecoin almış olan kişiler “litecoin neden düşüyor”  veya “litecoin ne kadar düşer” gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Öncelikle bu konuda kimse kesin bir şey diyemez, mümkün değildir.

Fakat BTC grafiğine bakıldığında uzmanlar destek noktasının $29K-$31K arasında olacağını ön görüyor. Bu da, eğer BTC aksi bir durum olmaz ve 29-31 bin aralığına düştükten sonra çıkmaya başlarsa LTC ve diğer coinlerin de beraberinde çıkacağını gösterir.

bitcoin 22 ocak 2022 analiz grafiği

Bitcoin, kripto dünyasının hareketini etkiliyor!

Yukarıdaki grafik bitcoin grafiği olup, düşebileceği destek noktasını ve sonrasında çıkabileceği seviyeleri gösteriyor. Şahsen LTC’den zarar etmiş biri olarak çıkacağını ümid ediyorum fakat sizin de bildiğiniz üzere kesin bir şey yok bu dünyada.

Ayrıca aşağıda BTC’nin 22 Ocak 2022’ye ait grafiği ve son fiyatını görmektesiniz. Sadece 8 Kasım 2021’den 22 Ocak 2022’ye BTC’de $33067 dolar düşüş yaşanmış. Bu da neredeyse %50 demektir.

Litecoin son 3 ayda %60’dan fazla düştü

Benzer şekilde Litecoin’e baktığımız zaman 14 Kasım 2021’den bugüne $279’dan $106’a düştüğünü görüyoruz. Bu da %60’dan fazla düşüş yaşandığını gösteriyor. LTC için $75-90 aralığında support etmesi beklenmektedir.

Aşağıda LTC’nin son 3 aylık grafiğini görebilirsiniz.

Litecoin yorumları paylaşmayı unutmayınız.

Sizler de LTC ve diğer coinler ile alakalı görüşlerinizi aşağıdaki litecoin yorum alanından paylaşabilirsiniz. Umarım zarar etmez, güzel paralar kazanırsınız. Tabii ki bu yorumları okuduktan sonra yatırım yapmanız sizi bağlar. Bu bir yatırım tavsiyesi değil, LTC, BTC ve diğer coinler ile alakalı kendi görüşlerimdir.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Kemal says:

    Resmen ben sok. Bu haber 3 ay önce yazılmış ve su anda litecoin düşmeye devam ediyor. En son baktığımda litecoin fiyatı $55 olmustu. Vay anasını sayın seyirciler. Nereden nereye? Bütün kriptolar ciddi düşüş yaşıyor.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir