Barbaroslar Roza kimdir? Rosa’nın gerçek adı nedir?

Barbaroslar dizisine Rosa karakteri dahil oldu. Herkes rosa kimdir, Barbaroslar rosa gerçek adı nedir diye merak ediyor. Sizler için hem don diego hem de rosa hakkında detayları araştırıp bulduk. İşte detaylar...

Barbaroslar Rosa kimdir?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 28. bölümünde dizinin oyuncuları arasına yeni isimler katıldı. Bunlardan biri Don Diego karakteri, diğeri ise Rosa’dır. Bu içeriğimizde Rosa’nın gerçek adının ne olduğunu merak edenler için araştırdık, öğrendik ve paylaşıyoruz.

Önce Şahsanem, sonra Şahin ve akabinde Şahbaz’ın diziye veda etmesi yeni karakterlerin diziye dahil olacağının habercisiydi. Kim olacak, hangi karakterleri göreceğiz diye merak ederken Barbaroslar’ın 28. bölümünde Don Diego ile onun sevgilisi veya karısı olan Rosa’yı gördük.

Rosa, Don Diego’nun karısı mı?

Don Diego’yu Serdar Deniz, Rosa’yı ise Melisa Akman canlandırmaktadır. Her iki oyuncu da ilk bölümlerinde ustalıklarını gösterdiler. Daha detaylı biyografi bilgilerine ulaşmak için Melisa Akman kimdir ve Serdar Deniz kimdir bağlantılarına tıklayabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Tarık says:

    Bomba gibi hatun. Böyle bir güzelliğii bugüne kadar neden büyük projelerde başrol olarak değerlendirmemişler ki? Yapımcıların bu hatunu gözden kaçırmaması gerekiyor.

  2. orçun says:

    Ulan Rosa nasıl kıydın İsabel’e. Sen geldikten sonra İsabel de Meryem de diziden ayrıldı. Son olarak Oruç reis de vuruldu zaten. İçine ettin bıraktın dizinin.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir