Holimax güvenilir mi? Holimax tatil şikayetleri & kullanıcı yorumları

Holimax nedir? Holimax tatil şikayetleri & kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda holimax güvenilir mi, holimax kimin şirketi, arkasında hangi grup yer alıyor gibi soruların cevaplarını okuyacaksınız. Uygulama ile alakalı yorumları mutlaka okuyunuz.

Holimax nedir?

Bir çeşit referans sistemi ile çalışan bu uygulamada arkadaşlarını getirerek yüzde 50’ye yakın indirim kazanma fırsatını yakalayabiliyorsun. Yani sana gelecek olan indirimin bir kısmını arkadaşın ödeyecek destek daha doğru olacaktır.

E tabi şirket uygulamayı tanıtmak için çok başarılı bir reklama imza atmış. Eğer ilerleyen zamanlarda olumsuz haberler ile karşılaşmazsak Holimax, Türkiye’de tatil ve turizm sektöründe öncü firmalar arasında yer alabilir. Birlikte bekleyip, göreceğiz.

Holimax’ın reklam filminde başarılı oyuncu Hakan Bilgin rol aldı. Çoğunluka mobil kullanıcıları hedef alan reklam, 1 Şubat 2022’den bu yana Youtube üzerinde 150 bine yakın izlenme almış durumda.

Hakan Bilgin | Holimax

Holimax güvenilir mi?

Holimax, Ramazan Becer tarafından kurulan bir tatil rezervasyon uygulaması veya internet sitesidir. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte insanların çokça reklamını gördüğü Holimax ile alakalı kafalarda acaba “Holimax güvenilir mi?”, “Holimax ile rezervasyon yapsak paramızı kaptırır mıyız?” gibisinden sorular dolanıyor.

Doğal olarak insanların bu şekilde düşünmesi normal çünkü -maalesef- Türkiye’de dolandırıcı sayısındaki artış, hele ki dünya genelinde ekonomik problemlerin yaşandığı şu zamanda kolay kolay parasını kimse kaptırmak istemiyor. O nedenle iyice araştırıp, emin olmak istiyorlar.

Biz burada holimax güvenilir bir sitedir veya Holimax’a %100 güvenebilirsiniz demiyoruz. Bu inceleme başlığının altındaki kullanıcı yorumları bölümünden insanlar Holimax ile alakalı tecrübelerini paylaşarak, görüşlerini belirtmektedirler. Sizler de holimax yorumları okuyarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Holimax kimin şirketi?

Öte yandan Holimax kimin diye merak ederseniz zaten az önce de belirttiğim gibi Ramazan Becer’e ait olduğunu ve CRM GRUP’un bir alt birimi olduğunu söyleyebilirim. CRM GRUP bünyesinde -kendi internet sitelerinde belirtildiğine göre- 15 şirket, 232 çalışan bulunuyor.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir