Gelecekteki eşine ne söylemek isterdin? Tarihe bir not bırak!

Bekar kadınlar! Gelecekte evlenme planlarınız varsa buraya toplanın. Gelecekteki eşiniz için şimdiden birkaç şey söylemek isteseydiniz bunlar ne olurdu? Koca adaylarına söylenecek sözler burada paylaşılıyor. Haydi, ne bekliyorsunuz. :)
Google News

Bu konu bekar kadınları ilgilendiren bir konudur. Siz de eşim olacak adama mesaj göndermek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu başlık altında tarihe bir not bırakmak isteyen kadınlar gelecekte evlenecekleri adamlara ne söylemek isterlerse onları yazacaklar.

Tabii ki hakaret, küfür gibi şeyleri yazmıyoruz hanımlar. Onun dışında evdeki durumla alakalı, ilişkinizle alakalı, gidip görmek istediğiniz yerler ve daha aklınıza ne geliyorsa her konuda müstakbel eşinize şimdiden mesaj gönderebilirsiniz.

Mesela ben şunu demek isterdim: “Öküz oğlu öküz olacaksan şimdiden söyle ki sana hayatını zehretmeyeyim. Yoksa hem sen üzülürsün hem de ben. ÖKKKÜÜZZZZ”

Sizler de gelecekteki kocalarınız için birkaç cümle ile bir şeyler yazınız. 🙂

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Gülay says:

    Allah şimdiden belanı versin eğer beni üzeceksen ya da beni aldatacaksan. Onun dışında söylemek istediğim bir şey yok. Zaten ayarını veririm 🙂

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir