Tarkan’ın kızı Liya Tevetoğlu kaç yaşında

Tarkan veya tam adıyla Tarkan Tevetoğlu'nun kızı Liya Tevetoğlu'nun yaşını merak edenler için bu içeriğimizde liya tevetoğlu kaç yaşında sorusuna cevap verdik. Tarkan'ın ve ailesinin birkaç fotoğrafını da eklemeyi unutmadık :).

Liya Tevetoğlu

Türk müziğinin efsane sanatçılarından Tarkan, 29 Nisan 2016’da Pınar Dilek ile evlendi. Gençliğinde söylediği şarkılar bir neslin halen dudaklarındadır. Son olarak söylediği “Geççek” şarkısı ile yeniden gündeme gelen Tarkan, iktidar tarafından hedef tahtasına oturtuldu.

Pınar Dilek ile olan 5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alan Tarkan’ın özel hayatı ile alakalı çok şey bilinmiyor. Sade ve mütevazı bir hayat süren ünlü sanatçının kızı Liya Tevetoğlu 15 Temmuz 2018’de dünyaya geldi.

Liya Tevetoğlu ve babası Tarkan

Liya Tevetoğlu kaç yaşında?

Buradan merak edenler için Liya Tevetoğlu’nun 4 yaşında olduğunu belirtmek istiyorum. Takipçilerinin de bildiği üzere Tarkan kızının çok fazla görünmesini istemiyor. Zaman zaman paylaştığı resimlerde yüzünü bir şekilde gizleyen Tarkan’ın kızı şu anda 4 yaşındadır.

Tarkan ve eşi Pınar Dilek Tevetoğlu

Tarkan kaç yaşında?

Malumunuz olduğu üzere Tarkan’ın soyadı “Tevetoğlu” olup bunu çok kullanmıyor. Aslen Rize’li olsa da Almanya’da dünyaya geldi. Tarkan’ın doğum tarihi 17 Ekim 1972 olup 2022 yılı itibariyle 49 yaşındadır.

Maşallahı var hiç göstermiyor yaşını. Artık yediklerinden midir genetik midir bilemem fakat halen 20’li yaşlarındaki gibi genç görünüyor. Nazar değmesin :).

Yukarıda paylaştığım resimleri Tarkan’ın instagram hesabından bulabilirsiniz. Kaynak: @tarkan

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir