Samsung telefon şikayet formu, samsung şikayetleri nereye yapılır?

2022 yılı itibariyle Samsung şikayetleri nereye yapılır? Bu sorunun cevabı için bir rehber hazırladık. Siz de samsung buzdolabı, cep telefonu, çamaşır makinesi veya diğer ürünleri şikayet etmek istiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Samsung, cep telefonu başta olmak üzere diğer teknolojik ürünlerde de ülkemizde çok önemli bir paya sahiptir. Çok kişinin tercih ettiği Samsung ile alakalı bu yazımızda samsung şikayetleri nereye yapılır sorusuna cevap bulacaksınız.

Samsung şikayetleri nereye yapılır?

Bu tarz büyük firmaların kendi müşteri destek sistemleri bulunuyor. Fakat bazen bu birimler bile yaşanılan sorunlara çözüm üretemeyebiliyor. Peki bu gibi durumlarda ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle haklı olduğunuza eminseniz ve ürün / hizmet satın almadan önce imzaladığınız anlaşmada sizin aleyhinize bir durum söz konusu değilse bir avukata danışarak, hukuki süreç başlatabilirsiniz.

Bundan da önce dilerseniz Samsung müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sabah 8:00 akşam 8:00 arası 444 77 11 çağrı merkezini arayarak şikayet bölümünden yaşadığınız sorunun giderilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Email ile destek almak istiyorsanız şuraya tıklayarak Samsung’un sitesinde yer alan teknik destek veya genel destek bölümlerinden birini tercih edebilirsiniz. Yok eğer ben direkt şirketin CEO’suna ulaşayım diyorsanız buraya tıklayarak -sözde şirketin başkanına- email gönderebilirsiniz.

Canlı destek ile şikayet bildirme

Yukarıdaki seçeneklerin hiç birini kullanmak istemiyorsanız İnternet siteleri üzerinden canlı destek birimiyle irtibata geçip, yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. Samsung müşteri hizmetleri ile canlı sohbet etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çalışma saatleri normal telefonla irtibat kurabileceğiniz çalışma saatleri ile aynıdır. Yani sabah 8’den akşam 8’e kadar samsung şikayetleri veya önerileri canlı destek birimi ile iletebilirsiniz.

Samsung Şikayet Var Sitesi üzerinden

Son olarak Türkiye’nin en büyük şikayet sitesi olan Şikayet Var üzerinden Samsung’un oradaki müşteri temsilcileri ile çözüm üretmek adına iletişime geçebilirsiniz.

Bugüne kadar (10 Ocak 2022) toplamda 8545 şikayet arasından 1548 şikayet çözüme kavuşturulmuş. Tüm şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung şikayetleri

Evet değerli Seduco Haber misafiri. Bizim burada bu konu ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardır. Dilerseniz yaşadığınız problemi bu sayfanın altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Böylelikle insanlar aldıkları veya alacakları ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir