Pronovias gelinlik Vakko’nun mu? Pronovias şikayetleri ve yorumları

Türkiye'de gittikçe popüler hale gelen Pronovias gelinlik modelleri, birçok genç kızın hayallerini süslüyor. Bu yazımızda genç kızlar pronovias gelinlik ve abiye modelleri ile alakalı yorumları & şikayetleri tartışmaktadırlar. Sizce de pronovias gelinlikler çok güzel değiller mi?

Pronovias Vakko’nun mu?

Evet. Pronovias gelinlik Vakko’nun bir başka markasıdır. İstanbul’da 2 adet şubesi bulunuyor. Ankara’da da 1 adet şubeleri var. Son zamanlarda Adana ve İzmir’e de birer şube açan Pronovias’ın şimdilik Türkiye genelinde toplam 5 şubeleri bulunuyor.

Son moda gelinlikleri arayanlar için gelinlik tasarlayan Pronovias’ın sitesini incelediğinizde bir birinden güzel abiye modelleri de sizi bekliyor olacak.

Daha çok cesur diye tabir ettikleri gelinler için düşük omuz, dekolteli, sırtı açık gelinlik modelleri tasarlıyorlar. Tabii isteyenler için özel tasarımlar da yapıyorlar.

Pronovias hangi ülkenin markası?

Pronovias, bir İspanya markası olup dünya genelinde isim yapmıştır. Vakko’nun bir alt markası olan Pronovias New York’tan Barcelona’ya Meksika’dan Çin’e birçok ülkede şubeleri olan bir markadır.

Biliyorsunuz Vakko, Türkiye’de yaşayan Vitali Hakko tarafından 1934 yılında kuruldu. Vitali Hakko bir türk yahudisi olup, 2007 yılında 94 yaşındayken vefat etti.

Pronovias’ın Türkiye’deki yetkisi de Vakko markasına aittir. Fakat Pronovias’ın yüzde 90’lık hisseleri BC Parthner adındaki bir şirkete aittir.

Pronovias yorumları & şikayetleri

İnternette Pronovias gelinlik modelleri ile alakalı yorumları okumak isteyen gelin adayları için bu içeriğimizde, bu gelinlikleri kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okuyacaksınız. Siz de merak ettiğiniz soruları sorarak tartışmaya katılabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir