Pakistan sokak yemekleri: En Hızlı Hamburger (48 milyon izlenme)

Pakistan'ın en hızlı hamburger yapan elemanı 48 milyondan fazla izlenmeye ulaşmış. Peki bu ortamda hazırlanan bir hamburgeri yemek ister miydiniz? Türkiye'de her hangi bir restoran böyle bir ortamda hazırlasaydı şikayet eder miydiniz?

Böyle bir hamburger yemek ister misiniz?

Youtube’da denk geldiğim bir sokak yemekleri videosunu sizlerle de paylaşmak istedim. Abi normalde bu kadar yağ, bu kadar hijyensizlik ile ben bu hamburgeri yediğim zaman büyük ihtimalle hastanede açarım gözümü.

Eminim lezzeti çok iyidir. Adamlar aptal değil neticede. Youtube’da 48 milyondan fazla kişi izlemiş. Muhtemelen izleyenlerin çoğunluğu Pakistan ve Hindistan kaynaklıdır. Çok ciddi bir talep olmuş. Fakat benim takıldığım nokta hijyen problemi.

Adam yumurtaları kırıp kırıp üstüne bir şeyler koyuyor. O yağın içinde onlar kıvama geliyor. Sonra ekmeklerin üstüne bildiğin yağ yağdırıyor. Tabii yağın kalitesi de tartışmaya açık başka bir konudur. Temizlik dersen hak getire. Kim bilir kaç saatte bir temizleniyordur oralar!

Tabii adam ne kadar hızlı bir şekilde onlarca hamburger hazırladığını gösteriyor. Neticede bu burgerlerin hepsi satılacak ve yenilecek. Dediğim gibi lezzeti konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum. Zaten adamlardaki baharat kültürüne diyecek yok. Ama ne bileyim yine de böyle bir hamburger yemek ister miydiniz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir