Özge Özkaplan kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, oynadığı diziler!

Özge Özkaplan kimdir? Birçok kişi onu Barbaroslar dizisindeki şahsenem rolüyle tanıdı. Bu kısa biyografi içeriğimizde özge özkaplan kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler, sevgilisi gibi konulara cevap bulacaksınız. İşte detaylar...
Google News
Özge Özkaplan kimdir? Birçok kişi onu Barbaroslar dizisindeki şahsenem rolüyle tanıdı. Bu kısa biyografi içeriğimizde özge özkaplan kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler, sevgilisi gibi konulara cevap bulacaksınız. İşte detaylar...

Özge Özkaplan kimdir?

Özge Özkaplan. Dizi ve film oyuncusu. Doğum tarihi: 16 Mart 1989. Burcu: Balık. Memleket: Ankara. Eğitim: Bilkent Üniversitesi, İşletme.

Özge Özkaplan, 1989’da Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünü okudu. Hayalindeki mesleği gerçekleştirmek için oyunculuk eğitimi almaya başladı. Yusuf Çim ile sevgililer. Birliktelikleri devam ediyor.

Henüz oyunculuk kariyerinin başında olan Özge Özkaplan, bugüne kadar 3 dizi ve 1 sinema filminde rol aldı. İlk olarak 2017’de bir internet dizisi olan “Çalınmış Hayatlar” dizisinde Özgecan Aslan karakterini canlandırdı.

Sonrasında 2018 yılında yayına girmiş olan “Kalbimin Sultanı” dizisinde Ayperi karakteri ile ekranlara çıktı. Bu dizi reytinglerde istediği başarıya ulaşamayınca 8 bölüm sonunda final yapmak zorunda kalmıştı.

Bir süre ekranlardan uzak kalan Özge Özkaplan, 2020 yılında şan dersleri almaya başladı.

2021’de “Milyonda Bir” sinema filminde rol aldı. Bu oyuncunun ilk uzun metraj filmidir.

2022 yılında ekranlara gelen “Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı” dizisine sonradan katılan güzel oyuncu burada Şahsenem karakterini canlandırıyor.

Özge Özkaplan’ın sevgilisi

Başka sitelerde paylaşılan bilgilere göre Özge Özkaplan’ın sevgilisi, bir başka ünlü oyuncu olan Yusuf Çim’dir. Paylaşılan bilgiler göre, sosyal medya hesabında bir doğum günü pastasıyla yapılan paylaşıma “İyi ki doğdun sevgilim” notunu düşmüş.

Instagram hesabını baştan sona kadar inceledik. Fakat böyle bir gönderiye ulaşamadım. Birkaç hafta önce hazırladığım “Barbaroslar Şahsenem kimdir” başlıkl haberimizde Instagram hesabında 250’den fazla paylaşım yapıldığını söylemiştim.

Fakat 24 Mart 2022 itibariyle kontrol ettiğimizde 196 paylaşım görünmektedir. Yani bazı fotoğrafları silmiş. Belki Yusuf Çim ile paylaştığı fotoğrafı da kaldırmış olabilir. Bilemiyorum.

Özge Özkaplan kaç yaşında

1989 yılında dünyaya gelen Özge Özkaplan, 2022 itibariyle 33 yaşındadır. Bu arada doğum günü geçtiğimiz haftaydı. Kendisine nice mutlu yıllar diliyoruz. 🙂

Özge Özkaplan’ın Boyu, Kilosu ve Burcu

Bu soruların cevaplarıyla alakalı kesin bilgiler bulunmuyor. En azından Balık burcu olduğunu biliyoruz. Fakat boyu ve kilosu maalesef bilinmiyor. Bazı sitelerde 70 kilo olduğu, 1.75 boyunda olduğu belirtilmiş fakat doğrusu hiç zannetmiyorum.

Boyunun 1.68 civarında olduğunu, kilosunun da 60’ın altında olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Özge Özkaplan’ın Oynadığı Diziler

Oyunculuk kariyeri boyunca toplamda 3 dizide rol almıştır. Bu dizilerden bir tanesi 2015 yılında -maalesef- tecavüze uğradıktan sonra öldürülen Özgecan Aslan’ın anlatıldığı “Çalınmış Hayatlar” dizisidir. Bu dizide Özge Özkaplan, Özgecan Aslan’ı canlandırmaktadır.

  1. Çalınmış Hayatlar (Özgecan Aslan) – 2017
  2. Kalbimin Sultanı (Ayperi) – 2018
  3. Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı (Şahsenem) – 2022

Siz de Özge Özkaplan’ın aktif olarak paylaşım yaptığı Instagram hesabından takip etmek isterseniz @ozgeozkaplan bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu başlık altında görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız. 🙂

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Murat says:

    Özgeciğim rolünü çok başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Her ne kadar karakteri kötülükle bürünmüş olsa da herkesin harcı değildir kötü karakterleri hakkıyla yerine getirmek. Özge’ye hayatında başarılarının devamını dilerim.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir