Nourmar5 Kimdir? Kaç yaşında? Türk mü? Sevgilisi var mı?

Noumar5 olarak bilinin sosyal medya fenomeni Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede takip edilen biridir. Bu yazımızda noumar5 gerçek adı nedir? Aslen nereli, Türk müdür? kaç yaşında, doğum tarihi gibi özellikle genç kızlar tarafından merak edilen soruları cevaplayacağız.

Nourmar5 kimdir?

nourmar5 tiktok
nourmar5 tiktok hesabı

Gerçek adı Noor Eddin Marandi olan genç ünlü 2001 yılında Suriye’nin Şam ilinde doğdu. Kaç yaşında diye merak edenler için 2021 itibariyle 20 yaşındadır diyebiliriz.

Suriye’de meydana gelen iç savaş nedeniyle ülkesini terk etmek zorunda kalan insanlar dünyanın çeşitli bölgelerine dağılmak zorunda kaldıklarından dolayı Suriye’nin dışında Türkiye, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupa’nın çeşitli noktalarından destekçisi bulunmaktadır.

Instagram’da 2.2 milyondan fazla takipçisi bulunan nourmar5’in gerçek instagram adresi ise @nourmar5 şeklindedir.

Nourmar5 Youtube hesabı

nourmar5 instagram
nourmar5 instagram

Youtube üzerinden de yaklaşık 6 milyon takipçisi bulunan ünlünün hesabını dilerseniz buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Her paylaştığı video en az 1 milyon defa izlenen Noor Eddin Marandi’nin geçtiğimiz yıl paylaştığı şarkısı 50 milyon izlenmeyi aşmış durumdadır.

Nourmar5 kullanıcı adıyla yayınlar yapan Noor Eddin Marandi Türk değildir. Toplamda 20 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Kendisi de bunu Instagram hesabından belirtmiş.  Nourmar5’in boyu 174 cm olup kilosu da 70 kilodur.

nourmar5 sevgilisi kimdir
nourmar5 sevgilisi kimdir

Türk olmadığını söylemiştik fakat o da Türkiye’ye gelip yerleşmek zorunda kalan Suriye’li vatandaşlar tarafından da çokça takip edilmektedir. Türk gençleri tarafından tarzı, hareketleri ile beğenilip takip edilmektedir.

Nourmar5 Sevgilisi kimdir?

Şimdi en çok merak edilen soru ise Nourmar5’in sevgilisi kimdir doğal olarak. En çok genç kızlar tarafından merak edilen bu sorunun cevabı maalesef şimdilik bilinmiyor. Instagram’da paylaştığı resim ve videolarda zaman zaman kızları görüyor olsak da genelde erkek arkadaşı ile paylaştığı videolardan dolayı sevgilisi hakkında pek fikir sahibi değiliz. Eğer siz biliyorsanız lütfen yorum alanından paylaşınız.

MURAT KILIÇ / SEDUCO.NET

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

12 Yorum Yapılmış

 1. büşra says:

  niye acaba sevgilisi bilinmiyor çabuk bulun

 2. büşra says:

  ve hemen cevaplayın bu soruma nolur

 3. gülce says:

  Ne abartıyorsunuz arkadaşlar o da sizin benim gibi bir insan. Biraz yakışıklı olabilir ama ünlü diye hepiniz benim sevgilim olsun istiyorsunuz. dersinizi çalışın, okulunuzu okuyun bence.

 4. orhan says:

  Bu yazı 2 Ocak 2021’de yayınlanmış. Aradan tam 6 ay geçmiş ve adamın 6 milyon olan takipçisi şu anda 12.6 milyon olmuş. Ya bunlar seçilmiş insanlar ya da biz ne yaptığımızı bilmiyoruz.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir