Hande Nur Tekin kimdir? Kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler!

Gönül dağı dizisinde Mihriban karakterini canlandıran hande nur tekin kimdir? Bu içeriğimizde hande nur tekin kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler, sevgilisi, burcu vs.. gibi bilgileri bulacaksınız. İşte mavi gözlü güzel yüzlü hande nur tekin hakkında merak edilenler..
Google News

Hande Nur Tekin kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Rıfat’ın evleneceği kadın olan köylü güzeli Mihriban karakteri ile tanınan Hande Nur Tekin ile alakalı bu biyografi yazımızda hande nur tekin kimdir, kaç yaşında, gerçek yaşı, kilosu, burcu, oynadığı diziler vs.. bütün bilgileri bulabilirsiniz.

Hande Nur Tekin kaç yaşında

Hande Nur Tekin’in yaşı ile alakalı bazı internet sitelerinde 22 yaşında olduğu belirtilmiştir. Bu bilginin doğruluğunu teyit edemedik. Tam olarak doğum tarihi hiç bir yerde paylaşılmadığından bu bilginin tahmini olduğunu söyleyebilirim.

Bilgi kirliliği olmaması adına lütfen her sitede yazan bilgilere itibar etmeyiniz. Seduco Haber’i takipte kalarak, doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hande Nur Tekin’in sosyal medya hesapları!

Instagram’da 4 bin takipçisi bulunan Hande’yi dilerseniz @handenurtekn bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar paylaştığı fotoğraf sayısı 34’tür.

Twitter’ı da aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncuyu @handenurtekn bağlantısı üzerinden takip edebilirsiniz. Bu içeriği hazırladığımızda 1153 takipçisi vardır.

Hande Nur Tekin’in sevgilisi kimdir?

Güzel oyuncunun sevgilisini merak edenler için aynı okuldan biriyle birlikte olduğunu söyleyebiliriz. Sevgilisinin adı Fırat Kırca’dır. Takip etmek isteyenler şuraya tıklayabilirler.

Hande Nur Tekin’in oynadığı diziler

İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan hande nur tekin, ilk TV projesini gönül dağı ile yaşadı. Yani oynadığı ilk dizi Gönül Dağı’dır.

Bu dizi ile bahtı açılan Hande Nur’un ilerleyen zamanlarda çok daha farklı projelerde karşımıza çıkacağından eminiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

  • Gönül Dağı – Mihriban – 2022

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Hamza says:

    Hande’nin 22 yaşında olduğu yazıyor bir sürü sitede bu bilgi doğru mu? Doğruysa tam doğum günü nedir bilen yok mu? Hande sen bu yazıyı okuyorsan cevaplar mısın? 🙂

  2. osman says:

    Meryem geri döndükten sonra Mihriban’da kıskançlık sezdim biraz. Bence Rıfat daha önceden Meryem’i ne kadar sevmiş olursa olsun Mihriban ile hayatına devam edecektir. Meryem yaptıklarının vicdan azabıyla bir ömür boyu hayatını öyle devam ettirecektir.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir