Gönül Dağı’nın en çok sevilen çifti: Asuman ile Ramazan

Gönül Dağı dizisini izleyenler, Asuman ile Ramazan aşkı için duygulanmışlardır diye düşünüyorum. Çünkü birçok kişinin kendisini gördüğü asuman ile ramazan aşkında kendi yaşantılarını buluyor, yaşadıklarını görüyorlar. Sizce?

Gönül Dağı’nın efsane ikilisi: Ramazan ile Asuman

Gönül Dağı dizisi, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicileri ekranlara kilitledi. Hem ağlatan hem güldüren dizi olan Gönül Dağı gerek hikayesi, gerek oyuncularının başarılı performansları ile herkesten tam takdir toplamaya devam ediyor.

Dizide Veysel ile Cemile, Taner ile Dilek, Rıfat ile Meryem, Selami ile Keriman, Asuman ile Ramazan gibi çiftler bulunuyor. Her birinin ayrı hikayesi, her birinin ayrı bir yaşantısı var. Fakat bunların arasında belki de -yaşadığı sıkıntılardan dolay- en çok sevilen çift Ramazan ile Asuman çiftidir.

İnsanlar hikayede kendilerini görüyor

Belki de aşklarının arasındaki bunca problem, sıkıntı onların sevilmesine, daha çok beğeni almasına neden oldu. Kim bilir belki de çoğu kişi kendilerini buldu onların aşkında. Ne de olsa klasik bir anadolu hikayesi değil midir?

Bir süre Asuman’ın babasının Ramazan ile evlenmelerine izin vermemesi ve sonrasında babasının felç geçirmesi nedeniyle Asuman ile Ramazan’ın araları yoktu. Fakat sonrasında her şey normale döndü. Tabii biraz sancılı oldu fakat normale döndü.

Gönül Dağı’nın 57. bölümünde de Ramazan ile Asuman’ın sahneleri, izleyenleri duygulandırdı. İnsan istiyor ki bütün aşklar bu şekilde olsa. İnsan istiyor ki bir birini seven insanlar, hep mutlu ve huzurlu olsa.

Sevgilerine, ihtiraslarına karşılık bulamayanlar nedeniyle kadın cinayetleri olmazsa. Ama işte öylesine hasret kalmışız ki böylesi olaylara. Dizilerde görünce, herkesi ekran başına kilitliyor. Herkese “vay be ne aşkmış” dedirtiyor.

Siz Asuman ile Ramazan aşkı için ne düşünüyorsunuz? Bu arada gönül dağı dizisi haberleri için tıklayabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir