Gönül dağı selma öğretmen kimdir? Gerçek adı nedir?

Gönül Dağı dizisine dün akşam yayınlanan 72. bölüm ile Divane olarak bilinen kalburla güneş taşıyan adamın kızı rolünde Selma öğretmen katıldı. Herkes selma öğretmen kimdir, gönül dağı selma gerçek adı nedir diye merak etmeye başladı. İşte detaylar...
Google News

Gönül Dağı’nda İdealist Öğretmen

Gönül Dağı dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciden tam not almış bir aile dizisidir. Gerek oyuncularının başarılı performansı, gerek senaristlerin güçlü kalemi gerekse izleyicilerin kendilerinden bir parçayı dizide bulmaları 3. sezonda bile popüler kalmasını sağlıyor.

Dizinin 72. bölümünde diziye yeni bir isim katıldı. Güzelliğinin yanı sıra kendisine özgü ses tonuyla da hafızalarda kalacak olan Melis Sevinç, dizide Selma Öğretmen rolünü canlandıracaktır.

Melis Sevinç’in doğum tarihi 15 Aralık 1999 olup, memleketi ise İzmir’dir. İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi’ni okudu. İzmir’de İzmir Türk Koleji’nden 2018 yılında mezun oldu. Oyunculuk eğitimi aldı. İlk projesi Zalim İstanbul dizisi oldu. Sonrasında Hayaller ve Hayatlar dizisinde Lale karakterini canlandırdı.

Şimdi ise Gönül Dağı dizisinde Selma Öğretmen karakterini canlandırıyor. Dizide birkaç bölüm sonra babası olan Divane ile karşılaşacaktır. Fakat bence Selma Öğretmen, ilerleyen zamanlarda Taner ile aşk yaşayabilir. Bekleyip göreceğiz.

Bu arada dün akşam yayınlanan gönül dağının son bölümünde de gördüğümüz üzere selma öğretmen, veyselin hapisten çıkmasına neden olacak kilit isimdir. Bir sonraki hafta yayınlanacak olan bölümde veysel, hapisten çıkarak normal serüvenlere devam edecektir.

Sizler de Selma Öğretmen karakteri ve Melis Sevinç’in nasıl oynadığı ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile paylaşabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

4 Yorum Yapılmış

 1. Efsun says:

  Çok güzel bir kadın. Genç yaşjçına rağmen daha büyük gösteriyor. Taner ile sevgili olmalarını isteriz. Severek izliyoruz.

 2. Kemal says:

  Tam tahmin ettiğim gibi oldu ve Veysel’in hapisten çıkmasını sağlayan kişi selam öğretmen oldu.

 3. Saif says:

  Belliydi iyi bir şeye vesile olup herkesin gönlünü kazanacağı

 4. Ferhat says:

  Ulan şöyle bir sevgilim olsun başka ne isterim ki. Allah sahibine bağışlasın çok güzel ya.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir