Gönül Dağı Rıfat öldü mü? Hüseyin Sevimli diziden neden ayrıldı?

Gönül Dağı dizisinde Rıfat karakterinin son birkaç bölümdür yaşadıkları izleyicileri üzdü. Son bölümde Rıfat'ın başına gelenler ise "Rıfat öldü mü?" Rıfat diziden ayrıldı mı" "Hüseyin Sevimli diziden neden ayrıldı" diye merak etti. İşte detaylar...

Rıfat diziden ayrıldı mı?

İnsan insan derler dayı! İnsan nedir bildin mi sen? Gönül Dağı dizisinin 57. bölümünde Rıfat’ın söylediği en son sözler bunlardı. “Tuttum seni, attım içeri” diyen “Muhterem” diye bilinen karakterin söylediklerinden sonra insanlar Rıfat öldü mü? Rıfat diziden ayrılacak mı diye merak etti.

Muhterem’in “Ben güneşi yetiremedim, o da güneşin altında ışıksız kaldı” dediği kişi Rıfat değil, Meryem’dir. Meryem’in görmeyen gözleriyle gördüğü dünyanın, gözleri açıldıktan sonra kör olmasıyla alakalı söylenmiş bir söztür.

Rıfat karakteri dizide kalmaya devam edecektir. Henüz diziden ayrılmadı. Hikayesi, mesajları devam edecektir. Kahvesini bir süre sonra geri alacak, kaldığı yerden hayatına devam edecektir. Fakat eskisi gibi olmayacaktır. Ama Meryem karakteri diziden ayrıldı.

Gönül Dağı Rıfat kimdir?

Kellerin Rıfat olarak da bilinir. Dizide 3 amcaoğlunun rakibi olarak büyümüştür. Meryem’e aşık oluncaya kadar bu rekabet devam etti. Aşk ile tanıştıktan sonra her şeyin gereksiz olduğunu anladı. Düşmanlığı veya kıskançlığı bitti. Onun yerine başka bir Rıfat geldi. Gedelli’de kahve işleten Rıfat, sevdiği kızın gözlerinin açılması için kahveyi sattı. Annesi tarafından hep hor görülen, hakir görülen Rıfat, kalbinin büyüklüğüne bütün dünyayı sığdırdı.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir