Gönül Dağı Mihriban kimdir? Gerçek adı nedir? Rıfat kiminle evlendi?

Gönül Dağı dizisinde, Meryem'in Rıfat'ı terk etmesiyle birlikte Rıfat kafayı sıyırdı. Kendini dağlara vuran Rıfat'a yetemeyen anne Hacer çareyi Rıfat'ı evlendirmekte buldu. Başka bir köyden bulduğu Mihriban, Rıfat'ı görünce evlenmeyi kabul etti. Peki Mihriban kimdir? Gerçek adı nedir? İşte detaylar..
Google News

Mihriban Akgül’ün gerçek adı nedir?

Gönül Dağı dizisi 60. bölüm ile oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Mihriban karakteri, Meryem’in diziden ayrılması ile birlikte deliren Rıfat’a partner olacak. Güzelliği ile dikkatlerden kaçmayan Mihriban’ın kim olduğu merak konusu olunca sizler için detayları araştırmaya başladık.

Mihriban karakterini, Hande Nur Tekin canlandırmaktadır. Henüz doğum tarihi, doğal olarak yaşı, memleketi, burcu vs.. hakkında detay bulunmamaktadır. Fakat yaşının 22 olduğunu tahmin ediyoruz.

Fırat Kırca ile birliktelik yaşıyor. Sevgilisi var mı diye merak edenler için bu bilgiyi de buraya bırakmak istedim. İstanbul’da okudu. Tiyatro mezunudur. Bir başka tiyatrocu arkadaşımız da dizilere dahil oldu. Yolu bahtı açık olsun.

Hande Nur Tekin veya Mihriban Akgül karakteri ile alaklaı sizler ne düşünüyorsunuz? Rıfat’a iyi gelecek midir? Sizler de görüşlerinizi yorum alanından paylaşmayı unutmayınız. Bütün gönül dağı haberleri için siz de gönül dağı dizisi bağlantısına tıklayınız.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir