Gello yüz bakım maskesi kullananlar, şikayet ve yorumları

Yüz bakım maskesi ihtiyacınız varsa İnternette dünya kadar ürün bulabilirsiniz. Burada ise Gello yüz bakım maskesi ile alakalı kullanıcı yorumları paylaşılıyor. Siz de gello yüz maskesi kullananlar arasındaysanız, -varsa- şikayet ve yorumları diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

1 Gello yüz bakım maskesi

İnternetten satın alabileceğiniz bu yüz maskesi, kendi internet sitelerinde 59,90 TL’ye, Trendyol gibi sitelerde ise 76 TL’ye satılmaktadır. Her bir ürün 100 ml olup, kullanım miktarına göre kullanım sayısı da değişecektir.

2 Gello yüz maskesi kullananlar

Ürünün içerisinde yer alan killer yardımıyla yağ oranını dengelediği iddia ediliyor. Ürünün etkileri arasında sivilceleri azaltma ya da yok etme, akneleri giderme, mevcut sivilce izlerini gidermeye yardımcı olma, gözeneklerin sıkılaşmasını sağlama yer alıyor.

3 Gello yüz bakım maskesi yorumları

Instagram ve Facebook gibi platformlarda bu ürünü satan kişilerin sayfalarında onlarca, yüzlerce resimli yorum görebiliyorsunuz. Bu yorumların hemen hemen hepsi olumlu olup, herkes kullandıkları üründen memnun kaldıklarını söylüyorlar.

4 Gello maske kimyasal içermiyor!

Yine ürünü satan kişilerin iddia ettiğine göre bu üründe kimyasal madde bulunmuyor. Tamamen doğal bileşenlerden elde edilmiş olduğu belirtilirken her cilt tipi için uygun olduğu belirtiliyor. Siz de sayfanın altında bulunan gello yüz bakım maskesi kullanıcı yorumları bölümünden, ürün ile alakalı yorumları okuyabilir varsa şikayet veya yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Emine says:

    Hamileyim. Bu maskeyi yüzüme sürsem bir sorun olur mu? Biliyorum sadece bir maske ama emin olmak istiyorum. Hamileler de bu maskeyi yüzüne kullanabiliyor mu?

    • Refika says:

      Emine hanım satıcılar kullanabileceğinizi söylüyor. Şahsi düşüncem bir şey olmayacağı yönündedir ama yine de emin olun. İçiniz rahat olsun istiyorsanız kullanmayın. Başka ürünlere bakın.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir