Fable tea zayıflama çayı kullananlar ne düşünüyor?

Fable tea, amaranth bitkisi ile hazırlanmış bitkisel bir zayıflama çayıdır. Kilo verdiren ve ödem atmaya yardımcı olan fable tea ile alakalı olarak bu haberde insanlar fable tea kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri paylaşıyorlar. Siz de fable tea zayıflama kullananlar arasındaysanız lütfen ürün ile alakalı şikayet & yorumları paylaşarak, diğer kullanıcılara yardımcı olunuz.

Fable tea, internette satışı yapılan bitkisel bir zayıflamaya yardımcı gıda takviyesidir. Bu şekilde tanımlanıyor ürün. Bu yazımda sizler de fable tea kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okuyarak, ürün hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla sadece instagram üzerinden satın alabildiğiniz fable tea satış fiyatı 79 TL’dir. Değişik sitelerde farklı fiyatlara satılan zayıflama çayı bulmanız mümkündür. Bilemiyoruz aynı firma tarafından mı üretiliyor veya içeriğinde başka şeyler var mıdır ancak satın almadan önce fable tea kullanıcı yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Sağlık Bakanlığı’na ait Ürün Takip Sistemi üzerinden inceleme yaptığımızda fable tea zayıflama çayının bakanlık tarafından onay almış bir ürün olmadığını görüyoruz. Yani kullanacağınız ürünü eğer size bakanlık tarafından onay almış bir ürün diye satıyorlarsa lütfen itibar etmeyiniz.

FABLE TEA KULLANANLAR

Ben sözü daha fazla uzatmadan sözleri size bırakmak istiyorum. Bu başlığımızda sadece sizlerden gelecek olan fable tea yorumları yayınlanacak olup, lütfen merak ettiğiniz soruları da başkalarının cevaplaması için sorunuz.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

5 Yorum Yapılmış

 1. Yasemin Kılıç says:

  Canım zayıflama çayları kilo verme aşamasında işe yarayan gıda takviyeleridir fakat eğer kendiniz de gayret etmiyorsanız sadece çay içerek kilo vermeniz düşünülemez. Normal içtiğimiz çay da bir bitkisel çaydır. Lütfen çok büyük şifalar beklemeyin çaylardan ama toksinlerin atılmasına yardımcı olurlar.

  • Leman says:

   Evet ben de spor yapmış, diyet programı takip etmiştim. Başlı başına hiç bir ürün insana kilo verdirmez. Bizim de gayret etmemiz gerekiyor. Ben kilo verdim ama spor sayesinde mi bu ürün sayesinde mi bilmiyorum.

 2. tülay says:

  Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bitkisel bir çaydır. Şahsen direkt paket olanları değil de kendiniz aktarlardan bulabilir ve demlerseniz daha iyi olacaktır. Hem de daha ekonomik.

 3. Leman says:

  Bir ara fable tea zayıflama çayını kullanmıştım. Kilo verdim ama bu çayı içtiğim için mi yoksa hem diyet yapıp hem de spor yaptığım için mi bir şey diyemem. Yani bu ürünü kullandığım dönemde kilolarımdan kurtulmuştum. Halen satılıyor mu bilmiyorum. Epey zaman oldu kullanalı.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir