Eylül Uğan kimdir? Kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler!

Eylül Uğan kimdir? Sihirli Annem'de Çilek, Kara Tahta'da Aylin karakterini canlandıran Eylül Uğan'ın biyografisi. Bu yazımızda eylül uğan kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler gibi konuların detaylarını bulacaksınız.
Google News

Eylül Uğan kimdir?

Eylül Uğan. Çocuk tiyatro, reklam ve dizi oyuncusu. Doğum Tarihi: 2014. Doğum yeri: İstanbul. Oynadığı diziler: Kara Tahta, Sihirli Annem.

Sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilen Eylül Uğan ile alakalı çok fazla bilgi bulunmuyor. Bildiğimiz detaylar arasında 7 yaşında olduğu, okuluna devam ettiği ve tiyatro eğitimleri aldığıdır.

Daha önce 2021’de tekrarı çekilen Sihirli Annem dizisinde Çilek karakterini canlandırmıştır. Özellikle çocuklar arasında merak edilen Eylül Uğan, şimdilerde ise TRT’de yayınlanan Kara Tahta dizisinde rol almaktadır. Bu dizide Aylin karakteirini canlandırıyor ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Instagram hesabını takip etmek isterseniz @eylul__ugan bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu hesap, Eylül Uğan’ın ailesi tarafından yönetiliyor. Her ne kadar dizilerde, reklamlarda rol alsa da onun önceliği eğitimidir.

Herkes gibi o da eğitimini alacak, üniversiteyi bitirecek ve ülkesine hayırlı bir birey olmak için gayret gösterecektir. Oyunculuk kariyeri eğitiminden sonra gelmektedir.

Eylül Uğan’ın Oynadığı Diziler

Henüz küçük yaşta oyunculuk serüveni başlayan Eylül Uğan, halen BKM Mutfak çocuk bölümünde eğitimlerine devam ediyor. Bugüne kadar birçok reklam filminde rol almışsa da profesyonel manada TV ekranlarında yer alması 2021’de yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle olmuştur.

Bu sene de Kara Tahta isimli TRT dizisinde rol alan Eylül burada Aylin karakterini canlandırıyor.

  1. Kara Tahta (Aylin) – 2022
  2. Sihirli Annem (Çilek) – 2021

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Seduco Haber says:

    Son zamanlarda “Eylül Ugan kör mü” sorgusuyla Seduco Haber’i ziyaret edenlerin sayısında artış gözlemledik. Neden böyle bir arama yapıldığını bilenler lütfen yardımcı olabilir mi?

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir