Erkekler kadınların göğsüne neden bakar? Göğüsleri çekici kılan şey nedir?

Erkekler neden sürekli kadınların göğüslerine bakar? Özellikle konuşurken kadınların göğsüne bakan erkekler o anda neler düşünüyor veya akıllarından neler geçiyor? Birlikte erkeğin konuşurken kadının göğsüne bakması olayını tartışıyoruz.. Yorumları alalım :)
Google News

Erkeğin kadının göğsüne bakması

Evet hanımlar ve beyler. Bugün farklı bir başlık ve içerik yöntemiyle Seduco’ya giriş yapıyoruz. Genelde -dünya genelinde böyledir- erkekler konuşurken veya normal bir zamanda kadınların göğüslerine bakarlar. Öyle ki kimi zaman bu durum rahatsız etmenin ötesinde, kadınlarda güvenlik problemine de neden olmaktadır.

İyi de kadınların göğüslerini erkekler için çekici kılan şey nedir? Tabii ki çekicilik. Tabii ki cinsel dürtüler.Tabii ki bazıları için bu alışkanlık olmuştur veya ister istemez, kendi göğsünden büyük olan göğüsleri görünce dikkatini çekiyor olabilir. Bilmiyorum bu bir gerekçe midir?

Kadınların göğüsleri erkeklerin dikkatini neden çekiyor?

Evli olsun bekar olsun, genç olsun yaşlı olsun, hemen hemen bütün erkekler bir kadınla konuşurken onların göğüslerine bakarlar. İçlerinden ne geçirdiklerini tahmin etmeniz zor değildir. Bunun nedeni sizce nedir?

Bu arada kadının açık olması veya kapalı olmasının bir önemi yok. Maalesef çoğu erkek kapalı kadınlara da benzer şekilde bakmaktadır. Problem şu ki erkeğin kadının göğsüne bakmasının altındaki temel nedeni araştırıyoruz.

Haydi. Birlikte tartışalım bu konuyu. Siz ne düşünüyorsunuz? Not: Konuyla alakalı görsel eklemek istemedim. Nedenini tahmin edebiliyorsunuzdur.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir