Edanur Yılmaz kimdir? Gönül Dağı “Alın Yazısı” kim söylüyor?

Edanur Yılmaz kimdir? Gönül Dağı dizisinde "Alın yazısı" şarkısını kim söylüyor? Edanur Yılmaz kaç yaşında? Sevgilisi, boyu, kilosu, doğum tarihi, memleketi ve daha fazlasının cevapları bu biyografi konusunda sizlerle.
Google News

Edanur Yılmaz kimdir?

TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde “Alın Yazısı” şarkısını söyleyen “Edanur Yılmaz” ile alakalı bu biyografi yazımızda merak edilen detayları paylaşacağız.

Edanur Yılmaz, 24 Aralık 1997’de Kırşehir’de doğdu. Liseyi Ankara’da okuduktan sonra üniversiteyi Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde tamamladı. Edanur Yılmaz kaç yaşında: 25 yaşında. Sevgilisi var mı? Bilinmiyor. Bekar. Boyu: 1.69, kilosu ise 54 kg’dır.

Edanur Yılmaz
Edanur Yılmaz

Edanur Yılmaz’ın Burcu

Oğlak burcu olan Edanur Yılmaz, her ne kadar birçok programa katılmış ve şarkılar söylemişse de büyük çıkışını şarkı sözlerini Gökhan Üçel’in yazdığı, müziğini de Engin Arslan’ın yaptığı “Alın Yazısı” türküsü ile yaptı.

Lise 3’e gittiği zaman TRT’nin Ankara korosu türk halk müziği sınavını kazanmasıyla buradaki eğitim süreci başladı. Hem liseyi okuyup hem de burada müzik eğitimi alan Edanur Yılmaz, üniversitede de konservatuvar eğitimi aldı.

Edanur Yılmaz
Edanur Yılmaz

Edanur Yılmaz’ın Söylediği Şarkılar

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Türk Sanat Müziği bölümünü okuyan sanatçının Youtube’da arkadaşlarıyla birlikte söylediği şarkıların yanı sıra “Düşler Sokağı”, “Fikrimin İnce Gülü” gibi söylediği şarkıları da bulunuyor.

Siz de edanur yılmaz ile alakalı yorumlarınızı bu başlık altından paylaşabilirsiniz. Eğer alın yazısı şarkısını dinlemek istiyorsanız ve şarkı sözlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.jodd.net/6785/edanur-yilmaz-kimdir

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

  1. Metin says:

    Bu kızın sadece bir şarkıyla sınırlı kalması hiç hoş olmaz. Çok güzel bir sesi var. Neden Youtube hesabında kendisi şarkılar paylaşmıyor ki? Yumuşak, insanı yormayan bu sesi herkes dinlemeli diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir