Dr. Ömer Coşkun ürünleri kullananlar, şikayetleri, kullanıcı yorumları

Dr. Ömer Coşkun 2017 yılında vefat etti. Ömer Coşkun’un ölüm nedeni ise kanser olarak açıklandı. Zaten Amerika’da tedavi görmekteymiş. Uzun süren tedavinin ardından organları daha fazla dayanamayarak vefat etmiş. Fakat ömer coşkun ürünleri olarak satılan vcpr, panax ve diğer bitkisel ürünler halen internette satılmaya devam etmektedir.

Ömer Coşkun

Bu yazımızda ömer coşkun ürünleri kullananlar, kullanmış oldukları ürünler ile alakalı yorumları ve şikayetleri paylaşıyorlar. Adına bir internet sitesi olsa da aktif olarak işlem yapılmadığından dolayı başka sitelerden ürünleri temin etmek zorunda kalıyorsunuz. Oralarda satılan ürünlerin işe yarayıp yaramadığı bilinmiyor.

Ömer Coşkun ürünleri için bakanlık harekete geçmişti.

O nedenle sayfanın altında bulunan ömer coşkun şikayetleri ve kullanıcı yorumları bölümünde, insanlar hangi ürünü kullanmışlarsa o ürün ile alakalı görüşlerini paylaşıyorlar. Youtube kanalını incelediğinizde en son 5 yıl önce içerik paylaşıldığını göreceksiniz.

Ömer Coşkun ürünleri ile alakalı daha önce çok defa bakanlık ile aralarında sorunlar yaşanmıştı. Bakanlık birkaç defa ürünleri toplatma kararı aldırdı. Fakat her defasında farklı ürün isimleri ile piyasada olmaya devam ettiler.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir