Dipotens nedir? Dipotens yaptıranlar, yorumları ve şikayetleri

Dipotens nedir? Dipotens cihazı kullananlar burada yaptırmış oldukları estetik ile alakalı yorumları & şikayetleri paylaşıyorlar. Dilan Polat estetik merkezlerinde dipotens yaptıranların kullanıcı yorumları da burada paylaşılıyor.

Dipotens nedir?

Dipotens, son zamanlarda popüler olmuş, vücut gerdirme, yağları eritme, sarkmış bölgeleri toparlama vs.. gibi çok yönlü kullanılan bir cihazdır. Dilan Polat estetik şubelerinde çokça tercih ediliyor olsa da birçok yerde dipotens yaptırmanız mümkündür. (Bakınız: Dilan Polat kimdir?)

Aslında bakacak olursanız dipotens bir nevi elektro terapidir. Yani istediğiniz bölgeye elektrik dalgaları uygulanarak işte neyin düzeltilmesi isteniyorsa o sorun ortadan düzenli uygulamalar sonrasında ortadan kalmış oluyor. Şahsen denemedim. İşe yarıyor mu? Bilmiyorum.

Dipotens nedir başlıklı bu içeriği paylaşıyorum çünkü doğrusunu söylemek gerekirse dipotens yaptıranlar memnun kalmışlar mı yoksa işe yaramıyor mu merak ediyorum. Nerelere uygulanacak diye merak ediyorsanız aşağıdaki liste ve daha birçok alana uygulanacağını hatırlatmak isterim.

Dipotens nerelere uygulanır?

 1. Gıdı bölgesini eritme
 2. Yüzü gerdirme & gençleştirme
 3. Karın bölgesini toparlama
 4. Popoyu kaldırma, kalça dikleştirme
 5. Sırttaki yağları toparlama, eritme.
 6. Yüz hatlarını daha belirgin hale getirme
 7. Boyundaki sarkıklığı giderme
 8. Bacaklardaki sarkıklığı giderme
 9. Bacakları sıkılaştırma

Dipotens kullanıcı yorumları

Bunlar gibi başka bölgelerin de gerilmesini veya toparlanmasını istiyorsanız bu işlemi yapan yerlerle irtibata geçebilirsiniz. Fiyatları bölgeden bölgeye değişiyor. 200 TL ile 3000 TL arasında değişen fiyatlar biraz yüksek gelebilir.

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

1 Yorum Yapılmış

 1. Seduco Haber says:

  Dipotens ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile burada paylaşır mısınız?

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir