Didomidosong neden yüzünü göstermiyor? Didem’in yüzüne ne oldu?

Sosyal medyanın yıldızı parlayan isimlerinden Didem veya milyonlarca kişinin bildiği haliyle @didomidosong yüzünü göstermiyor. Bunun farkına varan takipçileri didomidosong tam yüzü internette var mıdır ya da yüzünü neden göstermiyor diye merak etmeye başladı.

Sizler için bu konuyu araştırdım. Yarım saattir Google, Bing ve Yandex’te bakmadığım resim kalmadı desem yeridir. Fakat yok abi. Kadın yüzünü inat etmiş, göstermiyor. Buradan da aklıma bir şeyler geliyor ama tabii kendisi bir açıklama yapmadan hiç bir zaman emin olmayacağız.

1 Didomidosong’un tam yüzü hiç bir yerde yok!

Kaynak: IG @didomidosong/

Kadın sanki yemin etmiş abi. Instagram olsun, Tiktok olsun, Facebook, Twitter… nereye baktıysam hep yarım bir yüz var. Videolarda bile düzenleme yaparak yarısını kesip yükleme yapıyor.

2 Uçarken bile yüzünü tam göstermiyor

Kaynak: IG @didomidosong

Bir insan uçarken de böyle bir şeyi düşünür mü? Bizim güzel fenomenimiz bunu da yapıyor. Bir gün gelip buralarda bu yazıları okursa eğer kendisine aşk olsun dediğimizi bilsin istiyoruz. 🙂 Uçarken nasıl oldu da o anın keyfini takipçilerinle paylaşmadın?

3 Didomidosong’un bir hedefi var anlaşılan

Kaynak: IG @didomidosong

Kadın çiçekleri, telefonları, kitapları çok seviyor galiba. Ne zaman bir görsel paylaşsa ya telefon oluyor ya kitap oluyor yahut da çiçek filan oluyor. Yalnız bu fotoğrafta çok güzel çıktığını söylemek istiyorum.

4 Sarılar içinde papatyalar ile yarım bir yüz!

Burada da az önce söylediğim gibi papatyalar ile çekilmiş bir poz görüyorsunuz. Sarılar içinde gayet güzel duruyor. Kimisi yüzünde bir kusur olduğunu söylüyor fakat resimlerine dikkatlice bakarsanız her iki taraftan da çekilmiş pozları görebilirsiniz. Bir kusuru olduğunu zannetmiyorum.

5 Didomigosong neden yüzünü göstermiyor?

Kaynak: IG @didomidosong

Kişisel kanaatime göre Didem’in bunu yapmasındaki nedenlerden biri bu işten prim yapmak. Yani dikkat çekerek, daha fazla kişi tarafından takip edilmek. Bence gayet mantıklı bir iş çıkarıyor eğer böyle bir niyeti varsa.

Bir başka ihtimal de unutamadığı bir aşk acısı olabilir. Birini çok sevmiş ve yarısı onda kaldığından dolayı hep bir yarısını kapatıp, diğer yarısını göstermek istiyordur. Tabii didomidosong neden yüzünü göstermiyor bilmediğimizden dolayı her ihtimali değerlendiriyoruz.

6 Çiçek bahçesinde didomidosong ve yarım yüzü!

Kaynak: IG @didomidosong

Bir diğeri de insanın başarılı olabilmesi için önünde hiç bir engel yoktur mesajını takipçilerine vermek istiyor olması olabilir. Belki de kendine güvenmeyen, “ben bu işi başaramam” diyen kişilere destek olup onların her şartta başarılı olabilecekleri mesajını vermek istiyor da olabilir.

Kaynak: IG @didomidosong

Dediğimiz gibi bunların hepsi ihtimaldir. Neden böyle bir şey yapıyor bilmiyoruz. Başarılı biri. Sesi güzel. Şarkıları güzel. Kendisi güzel. Yolu açık olsun. Daha ne diyelim. 🙂 Bu arada yukarıdaki videoya bakarsanız sanki diğer gözünün bir kısmı çok az görünüyor gibi. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Tepkini Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Yapılmış

  1. Yeliz Başak says:

    Didem güzel bir kız. Bu belli. Fakat yüzünü bu şekilde yapmasının tek nedeni reklam yapmak, PR yapmaktır. Daha çok merak uyandırmak, daha çok kişiye ulaşmak. Günün birinde mutlaka yüzünü gösterecektir. Ama kız güzel, güzelliğine diyecek lafım yok.

  2. derya says:

    Bence de sadece reklam yapmak daha çok tık almak içindir. Ben de böyle yapsam acaba tutar mı? 😀 Millet nasıl para kazanıyor, nasıl takipçi kasıyor öyle ya. Kafayı yiyeceğim.

Cevap bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir